Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Adım İstanbul

4.50
Proje Özellikleri
Firma: İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 472 bin TL-1 milyon 88 bin TL
Proje Alanı: 16423 m2
M2 Aralığı: 106 - 268 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Kayaşehir Bulvarı No:2, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Adım İstanbul İle Farklı Bir Yaşam Tarzı

Adım İstanbul Başakşehir'de. Başakşehir İstanbul'un yeni merkezi olmaya hazırlanıyor. Çok değerli bir proje daha hayata geçiyor. Burada her zaman prim var. İsterseniz siz oturun isterseniz kiraya verin. Her ikisini yapmaktan da memnun olacaksınız. Çok profesyonel bir şekilde ilerlemekte olan proje, konumu itibariyle çok ayrı bir önem arz ediyor. 1 Milyon nüfus barındırması planlanan bu muhteşem proje 3. Havaalanı arazisini kapsıyor. Proje Kemerburgaz'dan başlıyor ve Küçükçekmece'ye uzanıyor. Başakşehir de bu projenin tam ortasında olarak projeye dâhil oluyor. İstanbul'un yeni cazibe merkezi olması planlanan projede yaşamak, her yere yakın olmak anlamına geliyor.

  • Avrasya Tüneli
  • İstanbul Tüneli
  • Havaray
  • Başakşehir Metro Hattı
  • Havalimanı
  • Köprü

gibi noktaların içinde ve yanında kalan proje, çok değerli bir proje olarak yatırımcılarını zenginleştiriyor.

Devasa Bir Parkta Dolaşmaya Ne Dersiniz?

Adım İstanbul projesinin ortasında Başakşehir bulunmaktadır.  Burada çok renkli bir park oluşturulmaktadır. Her yerde rengârenk çiçekleri görebilirsiniz. Bisiklet yolları, dinlenme alanları, spor yapmak için kompleksler kısacası burada yaşamak adına ne varsa hepsini bulacaksınız. Siz adım atacaksınız, kendinizi Adım İstanbul'da bulacaksınız. İstanbul bu proje sayesinde, ciddi bir yeni yerleşim yeri kazanmış olacak. Şimdi fiyatlar daha uygun. Proje ile ilgilenenler lütfen satış ofislerimiz ile iletişime geçin. Bu sayede hayatınıza farklı bir anlam katmış olacaksınız.

Göletler İçerisinde Doğal Bir Yaşam

Adım İstanbul projesi için ayrıca neredeyse her yerde suni gölet çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede bölge serinlemekte ve görsel olarak da çok keyifli manzaralar oluşabilmektedir. Bu ayrıcalığın içinde olma isterseniz, satış ofislerimizden lütfen destek talebinde bulunun. En değerli proje, evinizin içinde olduğu projedir. Projemize değer katmak isterseniz görüşelim. Yeni bir yaşam kurulurken, birlikte yükselelim.

Bunu başarmak için sadece kendinize ihtiyacınız olacak. Kararınız keyif ve güvenliğinizden yana olacak. Kendinizi her anlamda güvende hissetmek için Adım İstanbul'da oturabilirsiniz. Burası 24 saat korunacak. Bir şehir ki burada her şeyin düşünüldüğünü göreceksiniz. Hastane dahi bulunmakta olan bu projeye dâhil olmak, sizi ayrıcalıklı insanların yanında bulunduracak. Kendi ayrıcalığınızı fark etmenizi sağlayan projemizde beslenmeden giyime, sağlıktan eğlenceye herşeyi bulmanız mümkün. Yaşamak için sadece nefes alıyorsanız, hayattasınız demektir. Yaşamak için hayata bir şeyler katıyorsanız, insansınız demektir. Siz yaşamak için ne yapıyorsunuz? İyi şeyler yaptığını şimdi kanıtlama vakti. Adım İstanbul'da yerinizi alın, hayatınıza anlam katın.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 850 207 0 777

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.