Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Akros İstanbul

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Ak Proje - Ertok Yapı - Ertok Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 422 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 86 - 122 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1
Adres:
Barış Mah. E-5 Karayolu, , Esenyurt, İstanbul
Proje Hakkında

Akros İstanbul İle Farkı Hissedin

Gelişen inşaat sektörüyle birlikte projelerde müşteri çekebilmek için birbirinden farklı özellikler eklemektedir. Akros İstanbul ise bu kıyaslamalar arasında en öne çıkan proje olarak yer almaktadır. İstanbul’da özellikle son yıllarında revaçta olan hem yerleşim hem de iş dünyasının yer aldığı Beylikdüzü lokasyonunda yer alan proje tahmini olarak 2018 yılının sonunda teslim edilecektir. 496 adet konuttan oluşan dev projede yer almak size farklı dünyaların kapısını açacaktır. Güvenli ve kaliteli bir yapıya imza atarken peyzaj çalışmaları ile de estetik görünüme dikkat edilmiştir. Aynı zamanda yapılan kat planları ile eşsiz manzaraya sahip bir çok konut mevcuttur.

Akros İstanbul İle Ayrıcalıklarınız

  • Yetişkin ve çocuk yüzme havuzu
  • Voleybol ve basketbol
  • Spor salonu
  • Sauna
  • Yürüyüş yolları
  • Çocuk yüzme havuzları
  • Yeşil alanlar ve otoparklar
  • Cafe ve restaurantlar

Bütün bu eşsiz ayrıcalıklarını ve yenilikleri Akros İstanbul İle bulabilirsiniz. Yetişkinlerin de bütün işlerini halledebilecekleri, kahve içerken bir yandan da işlerini takip edecekleri dinlenme alanları ve yeşil alanlar bulunmaktadır.

Görsel Bilgilendirme İle Kendinizden Geçeceksiniz

Akros İstanbul web sitesi içerisinde, sizler için hazırlanmış son derece güzel ve bilgilendirici görsel tanıtımlar bulacaksınız. İç ve dış mekanlardan en iyi çözünürlükte olan galeri resimleri ve video paylaşımları ile 360 derece de evlerin içlerini ve binaları gezebilirsiniz. Beylikdüzünde gerçekleşen bu muhteşem yaşam tarzı ile kendinizi yenileyeceksiniz. 2018 tarihinde teslim edilmektedir. 430 bin ile 731 bin arasında değişen fiyat aralıklarında daireler bulunmaktadır. en düşük dairenin büyüklüğü 86 metre kare olup, 122 metre kareye kadar değişmektedir. Tamı tamına 496 adet daire bulunmaktadır. Şimdi buralara kayıtlar yaptırarak ve anlaşarak, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vaziyet Planı ve Genel bilgilendirmeler

Akros beylikdüzü, İstanbul da yükselen bir yıldız olmaktadır. Aralık 2018 yılında teslim edilecek dairelerin bulunduğu konum olarak son derece kolay ulaşımı olmaktadır. Metrobüs, metro, otobüs ve çok sayıda ulaşım aracı olmaktadır. Evlerin katların yanlarında da yeşillikler bulacaksınız. Şu an satışların devam ettiğini söyleyebilirim. Eğer hızlı hareket etmezseniz, yakın zamanda Akros İstanbul ayrıcalıklarında yararlanamadan, bu fırsatları elinizden kaçırmış olacaksınız. Kendi arabanız ile geldiğiniz zaman en yeni otobanlar ve ferah yoları da kullanabilirsiniz.

Ayrıca E5 ile uluslar arası otobanların da dibinde bulunmaktadır. Etrafı yeşillikler içerisinde olan Akros, sitesinde sizler için her şeyi yanıtlamaktadır. Web sitesinde bulunan formları doldurmanız ve aklınızda kalan soruları yazmanız ile beraber yolladığınızda, sizlere anında bütün sorunlarınızı giderecek bilgiler verilmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.