Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Aktan Terrace

3.00
Proje Özellikleri
Firma: İnanlar İnşaat - Uranus İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2017
Fiyatlar ₺: 1 milyon 850 bin TL-2 milyon 250 bin TL
Proje Alanı: 2250 m2
M2 Aralığı: 192 - 192 m2
Üniteler: 4+1
Adres:
Suadiye Mah. Ülkü Sok. 34740, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Aktan Terrace ile Bağdat Caddesi’nde Yeni Bir Yaşam

İnanla İnşaat tarafından sürdürülen bu proje içerisinde her zaman kaliteli bir yaşam elde edebiliyorsunuz. Terrace markası ile projelerine yön veren bu firma bu sefer yine Bağdat Caddesi üzerinde bu projesini hayata geçiriyor. Burası kentsel dönüşüm yapılarından biri olacaktır. Suadiye içerisinde yer alan bu proje içerisinde 4+1 daireler karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde olması da önemli bir konudur. Metropol hayatını bu yapılar sayesinde kolay bir şekilde yaşayabiliyorsunuz. Aktan Terrace sayesinde hem Adalar hem de deniz manzarasını bir arada yaşama hakkına sahip oluyorsunuz.

Aktan Terrace Projesinde Fiyatlar

İlk olarak burada satışa sunulan en düşük fiyatlı daire 1 milyon 850 bin TL olarak karşınıza çıkıyor. Buradan alabileceğiniz en yüksek fiyatlı daire ise 2 milyon 250 bin TL olarak sunuluyor.

Ödeme seçeneklerine baktığınız zaman buranın banka kredilerine uygun olduğunu görebiliyorsunuz. Sadece banka kredisi seçeneği yok aynı zamanda İnanlar İnşaat üzerinden çeşitli fırsatlarla ev sahibi olmanız mümkün bir durumdur. Aktan Terrace her zaman en uygun ödeme seçenekleri ile karşınıza çıkan bir projedir.

Projenin Özellikleri

Öncelikle burası hem İnanlar İnşaat hem de Uranus imzası taşıyor. Burada her zaman 13 katlı tek bir blok göreceksiniz. İçerisinde ise 26 adet konut karşınıza çıkıyor. Arsa alanı tam olarak 2 bin 250 metrekaredir. Konut yapılarına baktığınız zaman ise 4 oda 1 salon tarzını net bir şekilde görebiliyorsunuz. Aktan Terrace içerisinde yer alan tüm daireler 192 metrekare alana sahiptir. Bunların yanında site içerisinde her zaman çok büyük balkonların olduğunu da söylemek gerekiyor.

Kaliteli bir yaşam burada sizleri bekliyor. Özellikle de site özelliklerine baktığınız zaman burada ne kadar sosyal bir yaşama sahip olabileceğinizi görebiliyorsunuz. Daha kaliteli ve huzurlu bir yaşam tam anlamıyla metropol hayatı ile bir bütün haline getirilmiştir. Bu proje içerisinde karşınıza çıkan tüm özellikler ise bu şekilde olacaktır:

  • Açık yüzme havuzu sayesinde yaz aylarında tatile gitmenize gerek kalmayacak.
  • Adalar manzarası sizlere mükemmeli yaşatabiliyor.
  • Deniz manzarası sayesinde huzurlu bir yerde yaşayabiliyorsunuz.
  • Fitness merkezi sayesinde istediğiniz zaman spor yapma lüksünüz var.
  • Güvenlik sisteminden de memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
  • Kameralı güvenlik sistemi de çok işinize yarayabilir.
  • Kapalı otopark sistemi her zaman park sorunlarını aşabilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.
Kategori:   
İletişim Bilgileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.