Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Akzirve Strada Bahçeşehir

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Akzirve Gayrimenkul
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 257 bin 500 TL-1 milyon TL
Proje Alanı: 105000 m2
M2 Aralığı: 59 - 243 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Hadımköy-Altınşehir Yolu üzeri Bahçeşehir, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’un en değerli alanlarından biri olan Bahçeşehir’de inşa edilecek olan proje, çeyrek asırdır Türkiye yatırımlarına devam eden Akzirve Gayrimenkul tarafından yapılıyor. 1,5 milyar TL değerindeki bu proje ismini İtalyanca cadde anlamına gelen Strada kelimesinden alıyor. 3 etaptan meydana gelen 2500 konutluk AkzirveStradaBahçeşehir Projesi içerisinde bağımsız 100’ün üzerinde iş yeri bulunuyor. Bu iş yerleri ile birlikte proje kendi içerisinde bir cadde mağazaları alanına dönüşüyor. 747 konutluk ilk etabının satışa sunulduğu projenin tasarımı ünlü mimar Bünyamın Derman’a ait.

İlk aşama da 100 konutu rezerve olan AkzirveStradaBahçeşehir Projesi’nde en düşük konut fiyatı 257 bin 500 TL iken en yüksek konut fiyatı 1 milyon TL olarak belirlenmiş. Yatırımcısına %45 oranında kazandıracağı hesaplanan bu projeye yatırım yapmak şu an için büyük bir kazanç anlamına geliyor. 3.havalimanı yollarına bağlantısı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile de yatırım kazançlarının artmasını sağlıyor.

En Uygun Fiyatlara En Şık Alanlarda Ev Sahibi Olmak

240 ayda %0,75 ile %0,85 arasında faizli kredi imkanı sunan GYODER kampanyasına göre kolaylıkla ev sahibi olunabilmektedir. Kampanya 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasını kapsamakta olup nakit ödeme yapılması durumunda %10 indirim yapılması fırsatı bulunmaktadır. Oda sayısına göre daire fiyatlarının başlangıcı:

  • 1+1 konut için 257,500 TL
  • 2+1 konut için 392,500 TL
  • 3+1 konut için 450,500 TL ‘den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Bahçeşehir’de Doğan Yaşam Alanına Siz De Dahil Olun

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi İstanbul’un en güzide mevkiinde sizlere daha yüksek yaşam standartları sunabilmek için kendisini devamlı olarak geliştirmekte ve üstlendiği her yeni proje de sizlerin mutluluğu için çalışmaktadır. Yatırımcısının kazancının getirisini desteklemek için çaba harcayan Akzirve Gayrimenkul Strada Projesi ile birlikte içerisinde 100’ü aşkın mağazayı barındırıyor. Böylelikle yaşadığınız alanın size özel bir kent haline gelmesi sağlanmış oluyor. Evinizin çevresine bulunan mağazalar ile birlikte evinizin etrafında yürüyüşe çıktığınız zaman sanki İstanbul’un en işlek semtlerinden birinde geziyormuş gibi hissedecekseniz. Tüm bu ayrıcalıklı yapıların yanında AkzirveStradaBahçeşehir Projesi sizler için her projeden beklenecek tüm ayrıcalıkların fazlasını hizmetinize sunuyor. Site özellikleri içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu bulunmasıyla sizlere kolay erişim imkanı sağlıyor. Fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzunun birlikte yapılmasıyla en şık spor salonlarında aradığınız tüm imkanları proje içerisinde bulabileceksiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 33 58

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.