Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Alya Park

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Barış İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Kasım 2017
Fiyatlar ₺: 533 bin TL-750 bin TL
Proje Alanı: 22500 m2
M2 Aralığı: 112 - 126 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Çınarlıdere Mah. Ankara Cad. Babayiğit Sok. Dolayoba, , Pendik, İstanbul
Proje Hakkında

Alya Park Pendik Üzerinde Yükseliyor

Anadolu Yakası üzerinde kaliteli ve güvenilir projeler yükseliyor ve Alya Park da bunlardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Burası Pendik üzerinde yer alıyor ve 180 derece deniz manzarasına sahip. Aynı zamanda Adalar manzarası da karşınıza çıkıyor ve her bir dairenin Adalar manzarasından yararlanması için L şeklinde bir temel söz konusudur. Bu projenin içerisinde 1+1 yapıları görmek mümkün olan bir durum değildir. Bu yapıların metrekaresi 4 bin TL’den satışa sunuluyor. Teslim zamanında ise bu fiyat 8 bin TL değerine kadar çıkacaktır. Burası 40 milyon dolarlık bir yatırım ve ticari alanlar için de dünya markaları ile görüşülüyor.

Burası Sabiha Gökçen Havaalanına sadece 4 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda metroya da 450 metre uzaklıktadır. Bu edenle de her zaman her yer çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Alya Park Fiyatları

Bu proje içerisinde yer alan fiyatlar gerek yapının kalitesine gerekse ulaşım kolaylığına göre oldukça uygun bir şekilde fiyatlar sunuyor. Bu aşamada 533 bin TL ile 750 bin TL arasında yer alan bu projedeki konutlar her zaman sizlere mükemmel bir konfor ve huzur sunuyor. Buradan ev almak istiyorsanız o zaman firma ile iletişime geçebilir ve 18 ay sıfır faiz ile vade yaptırabilirsiniz. Alya Park konutlarının fiyat seçenekleri şöyledir:

  • 2+1 evler 533.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 3+1 evler 600.000 ile 750.000 TL arasında yer alıyor.

Alya Park Projesi Hakkında

Bu proje pek çok kesimi mutlu etmeyi başarmış olan bir projedir. Bu nedenle de insanlar her zaman memnun kalabiliyor. İlk olarak burası L şeklinde hazırlanan bir bloktur. İçerisinde ise 76 adet daire söz konusu oluyor. 15 katlı olan bu yapının ilk iki katı alışveriş merkezi olarak kullanılacaktır. 12 bin metrekarelik bir konut alanı karşınıza çıkıyor. Aynı şekilde 12 bin metrekarelik bir de ticari alan söz konusudur. İçerisinde 2+1 ve 3+1 daireler karşınıza çıkıyor. 2+1 olanlar 112 metrekare brüt olarak karşınıza çıkıyor. Alya Park bu nedenle insanlara konforlu bir yaşam sunuyor.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 86 60

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.