Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Alya Penta

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Akkuş Gayrimenkul
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2018
Fiyatlar ₺: 560 bin TL-1 milyon 170 bin TL
Proje Alanı: 3565 m2
M2 Aralığı: 90 - 260 m2
Üniteler: -
Adres:
Adnan Kahveci Bulvarı Beylikdüzü, , Beylikdüzü, İstanbul
Proje Hakkında

Alya Penta Projesi İle İstanbul'un En Güvenli Yerinde Yaşayın

İstanbul’un yeni ilçesi ve şehrin gelişen yüzü olan Beylikdüzü, birçok konut projesine de ev sahipliği yapıyor. Alya Penta Projesi de bunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Akkuş Gayrimenkul tarafından inşa edilecek olan proje size güvenli ve huzurlu bir konutta yaşama fırsatı sunuyor. Son derece modern bir tasarıma sahip olan konutlar, lüks yaşamı da beraberinde getiriyor. 17 Kasım 2016 tarihinde CNR emlak tarafından tanıtımı yapılan proje, büyük bir ilgi uyandırdı. Yoğun bir şekilde şimdiden ön başvuru alan proje, hem daire hem de dükkan konsepti ile ilgi topluyor.

Az Katlı Bloklarla Modern Mimarinin Tadını Çıkarın

30 milyarlık bir yatırım ile inşa edilecek olan proje, 3565 metrekarelik bir alan üzerine kuruluyor. Beylikdüzü ilçesinin en hareketli ve en işlek caddesi üzerinde inşa edilecek olan bu projede 50 adet konut yapılacak. Projeye göre 5 katlı binalar şeklinde yapılacak olan bu konutlarda, 8 adet de dükkan bulunacak. Şehir merkezinin keşmekeş ve gürültüsünden uzak olacak olan proje, bundan dolayı da şimdiden ilgi görmeye başlıyor. İnşa edilecek olan konutların yüzde 10’u satılmış durumda. Alya Penta Projesi bu yönü ile övgüyü hak ediyor.

Geniş Ve Ferah Evlerde Hayatın Tadını Çıkarın

En düşük fiyatın 560 bin Türk Lirası olduğu konutlarda, en yüksek fiyat ise 1 milyon 170 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Hastane, okul, Paradise Avm, Perla Vista Avm ve Pazar alanına oldukça yakın olan bölge, son derece hareketli ve işlektir. 3 bin 565 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek projede, yeşil alanlar da dikkat çekmektedir. Konutların özellikleri ve sitenin sunduğu hizmetler ise şu şekildedir;

 • Asansör
 • Merkezi ısıtma
 • Isı pay ölçer
 • Yürüyüş parkuru
 • Basketbol sahası
 • Çocuk oyun alanları
 • Sauna
 • Süs havuzu
 • 24 saat güvenlik
 • Kamelya
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı yüzme havuzu
 • Fitness merkezi

Alya Penta Projesi, her türlü deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilmektedir. Son deprem yönetmeliği baz alınarak yapılacak olan konutların zemin etüdü de başarılı bir şekilde yapılmıştır. İnşaatın başlangıcından sonuna kadar da yapı denetimi yapılan projenin yalıtımları da proje ve yönetmeliğe uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Isı yalıtımı sayesinde soğuk kış günlerinde yaşam alanınız sıcak kalacak ve ses yalıtımı ile de gürültüden uzak bir şekilde evinizin tadını çıkaracaksınız.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 422 08 00

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.