Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ankara Golfkent

4.00
Proje Özellikleri
Firma: TURYAP
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 385 bin TL-485 bin TL
Proje Alanı: 1260000 m2
M2 Aralığı: 50 - 300 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Eskişehir Yolu 32. Km., 06200, , Yenimahalle, Ankara
Proje Hakkında

Ankara Golfkent Milletvekillerinden Büyük Bir Talep Görüyor

Ankara içerisinde yer alan ilk golf sahası bu projenin içerisinde bulunuyor. Burada hem konut hem de villaları görebiliyorsunuz. Bunun yanında bir de 9 delikli bir golf sahası da sizlere sunuluyor. Gerek modern mimarisi gerek ise merkezi yapısı sayesinde Ankara Golfkent pek çok kişinin en gözde konut projelerinden biri oldu. 3 etap şeklinde sunulacak olan bu proje içerisinde 700 bin metrekare yeşil alan söz konusu oluyor. İlk olarak burada az katlı binalar söz konusudur. Aynı zamanda villa yapılarını da görebiliyorsunuz. Dairelerin her biri golf sahası manzarasına sahip oluyor.

Burasının pek çok yere çok yakın bir konumda olması da önemli bir konudur. İlk olarak Çankaya üniversitesine sadece 3 km uzaklıktadır. Bunun yanında, Başkent üniversitesine 11 km uzaklıkta yer alıyor. Çevresinde daha pek çok üniversite, alışveriş alanları bulunuyor.

Ankara Golfkent Fiyat Seçenekleri

İlk olarak fiyat seçeneklerine bakacak olursanız pek çok seçenek karşınıza çıkacak. İlk olarak burada yer alan en uygun fiyatlı daire 385 bin TL’den satışa sunuluyor. Bunun yanında en pahalı daire fiyatı ise 485 bin TL oluyor. Burası aynı zamanda banka kredisine uygun bir durumda olduğundan Ankara Golfkent için banka kredisi çekebiliyorsunuz.

  • 2+1 olan konutlar 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla
  • 3+1 olan konutlar 485 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ankara Golfkent Proje Detayları

İlk olarak bu projenin içerisinde sizleri memnun edebilecek pek çok özellik bulunuyor. İlk olarak TURYAP güvencesi ile bu projeye sahip olabiliyorsunuz. Bu nedenle de içinizin rahat olması gerekiyor. 3 etap sürecek olan bu proje içerisinde 2 bin 640 adet konut karşınıza çıkacak. 1 milyon 260 bin metrekarelik bir arsa büyüklüğü söz konusudur. Ankara Golfkent projesi içerisinde 7 adet yatay blok, 30 adet villa, 4 adet apartman ve 1 yüksek katlı kule karşınıza çıkıyor. aynı zamanda içerisinde 30 bin metrekare büyüklüğünde bir gölet ve 6 km’lik yürüyüş parkuru da karşınıza çıkıyor.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 299 02 20

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.