Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ariva Yaka 2

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Ariva İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2017
Fiyatlar ₺: 1 milyon 380 bin TL-1 milyon 740 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 200 - 264 m2
Üniteler: 3+1 , 4+1
Adres:
Yakaköyü bölgesi Çilek Caddesi Ortakent-Bodrum, , Bodrum, Muğla
Proje Hakkında

Ariva Yaka 2 Sayesinde TL Üzerinden Ödeme Yapın

Bodrum denilince pek çok yatırım bölgesi akla geliyor ve onlardan biri de Ortakent olarak karşınıza çıkıyor. Bu lüks ve aynı zamanda doğa ile iç içe olan Ariva Yaka 2de tam olarak burada hayata geçiyor. İnşaatın kaba inşaatı bittiği için satışlar da başlamış durumda. Burada yer alan tüm konutlar hem müstakil hem kendilerine ait yüzme havuzu bulunduruyor hem de ayrı bir bahçeleri var. İlk olarak dolar kurunun artması ile birlikte doları 3 TL’de sabitleyen Ariva İnşaat TL üzerinden satış yapmaya başladı.

Ariva İnşaat bu projeden önce Ariva Yaka 1’i tamamlamıştı ve kaba inşaat üzerinden satın alım yapan herkes 2 katı kar elde etmeyi başarmıştı. Bu nedenle de bu yeni projede de yine kaba inşaattan satın alımların fazla olması bekleniyor. TED Bodrum Koleji’ne 500 metre uzakta olan bu proje, Bodrum Golf Kulübüne de 1 km uzaklıkta yer alıyor. Acıbadem Hastanesi 2 km, Midtown Bodrum 3km, Kipa ve Metro Alışveriş merkezlerine 3km uzaklıktadır. Tüm bunların yanında Bodrum Marina da 11 km uzaklıkta yer alacaktır.

Ariva Yaka 2 Satış Fiyatları Uygun Düzeyde Tutuluyor

Buradan ev almak istiyorsanız o zaman artık TL üzerinden ödeme yapacaksınız. En düşük konut fiyatı 1 milyon 380 Bin TL olarak karşınıza çıkıyor. En yüksek tutar ise 1 milyon 740 Bin TL oluyor. Burada Ariva Yaka 2konutlarından almak için yüzde 30 peşinat üzerinden 18 ay vade imkanı elde edebiliyorsunuz.

  • 3+1 daireler 1.380.000-1.380.000 TL aralığında
  • 4+1 daireler 1.590.000- 1.740.000 TL aralığında fiyat sunuyor.

Ortakent’inYakaköy bölgesinde yer alan bu proje içerisinde müstakil ve ek katlı villalar karşınıza çıkıyor. 3+1 olan villalar 200 metrekare civarında, 4+1 villalar ise 230 ile 264 metrekare civarında karınıza çıkıyor. Tüm bu evler içerisinde akıllı ev sistemleri sizlere sunuluyor.

Ariva Yaka 2 Sayesinde Kaliteli bir Yaşam

Burada yer alan pek çok özellik söz konusu ve bu özelliklerin her biri daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için önemli bir konudur. İlk önce Ariva Yaka 2projesi içerisinde bu özellikler karşınıza çıkıyor:

  • Deniz manzarası sayesinde kendinizi her an huzurlu bir yerde hissedebiliyorsunuz.
  • Güvenlik sayesinde 7/24 güven içerisinde yer almanız da mümkün oluyor.
  • Kameralı güvenlik sistemi sayesinde kimin nerede olduğunu görebiliyorsunuz.
  • Kapalı otopark sayesinde araçları park etmek sorun olmaktan çıkıyor.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 8 480

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.