Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ark Residence

4.50
Proje Özellikleri
Firma: Keleşoğlu İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2017
Fiyatlar ₺: 265 bin TL-1 milyon 200 bin TL
Proje Alanı: 3863 m2
M2 Aralığı: 73 - 225 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Evren Mah. Bahar Cad. No:81, , Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Ark Residence ile Geleceğe Adım Adım Yaklaşın

Ark Residence içerisinde elde edeceğiniz dairelerin, aile yaşantınız için gerekli olan teknik at yapıya sahip olduğunu belirtmeliyiz. Yaklaşık olarak 3.500 metre kare kadar bir alana kurulmuş olan projenin sizin için muhteşem bir yaşam alanına ev sahipliği yapacağı kesindir. Ark Residence kapsamında sahip olmak istediğiniz evlerin seçimini yaptıktan sonra ekonomik durumunuza uygun bir biçimde taksitlendirme seçenekleri de bulunmaktadır. Ark Residence daireleri bireyler için farklı bir dünya olmaya adaydır. Tasarım özellikleri bakımından bir gemi tarzında olan bu rezidans daireler aklınızda tasarlanmış olan dairelerden çok daha farklı bir sisteme sahiptir. 110 daireden oluşan proje 8 dükkan ve 2 adet ofis ile satışa sunulmuştur.  11 katlı olan projede 7. kat ve sonra dubleks dairelerden meydana gelmektedir.

Daireler Hangi Özelliklere Sahiptir?

Ark Residence kapsamında ortaya çıkarılmış olan dairelerin her birinin karakteristik özelliklerinin birbirinden farklı olduğunun belirtmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra dairelerin belirli ortak özelliklere sahiptir.  Yüzde 5 peşinat ve %75 banka kredi desteğiyle dairelere sahi olabilirsiniz. Faiz oranları ise %0.70 olarak belirlenmiş. Kalan %20'lik dilimi ise 1 yıl sonra firmaya ödeme kolaylığı da sağlanmış.

Ark Residence

Ark Residence ile Hayatınıza Yeni Bir Boyut Kazandırın

Ünite olarak 1+1, 2+1,  3+1 ve 4+1 olarak hazırlanan dairelerin bürüt alanlarını ise 73 m2 ve 225 m2 arasında değişmektedir. Atatürk hava limanına olan yakınlığı ve TEM ile e-5 ortasında bulunan tasarım harikası projede sizde yer almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Yatırımcıların yoğun ilgilsi altında olan projede ekiraların 2.000 TL civarında olması düşünülüyor.

Ark Residence plazasının en önemli özelliklerinden bir tanesi de yeşil alan bakımından çok zengin bir yapıyı içerisinde barındırmasıdır. Keleşoğlu İnşaat tarafından 2017 yılı 2. yarısında teslim edilecek olan residance dairelerde sizde yerini alın ve fırsatı kaçırmayın.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 653 50 03

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.