Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Aryom Koru Gaziemir

4.50
Proje Özellikleri
Firma: Aryom İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2019
Üniteler: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, Villa
Adres:
Gazi Mahallesi, 28/30. Sokak, 18/3, 35410 Akçaköy Köyü, , Gaziemir, İzmir
Proje Hakkında

Gaziemir'in en prestijli villa projesi Aryom Koru Gaziemir Evleri İzmir'de hayata geçirilen yeşiller içerisinde tasarlanmış bir villa projesidir.

Aryom Koru projesi aile yaşamına yeni bir bakış açısı kazandırmak üzere kurulmuştur. Tatil beldesi olarak turizm akımı yaşayan İzmir bölgesi İstanbul ve İzmir bölgelerinden çok sayıda misafir ağırlamıştır. Yazın yoğun, kışın sakin bir dönem geçiren İzmir, yeni projeleri ile yaşam ve nüfus artışına uğramıştır. Bölgede yeni projelerin sayısının giderek artması ve ulaşım kolaylığı nedeniyle nüfusu Gaziemir bölgesinde yoğunlaştırmıştır.

Aryom Koru Gaziemir projesinde konforlu daire seçenekleri

Aryom Koru Gaziemir
Aryom Koru Gaziemir

Tatil konforunda bir yaşam seçeneği arayan ailelerin birinci alternatif olarak görecekleri Aryom Koru projesinde farklı tiplerde daireler bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin yanısıra Villa tipi dairelerde dikkat çekiyor. Bahçe dubleksi bahçe villaları ve konforla tasarlanmış daireler kaliteli malzemelerle üretilmiştir.

Aryom Koru Gaziemir projesi şehir merkezine kolay ulaşacağınız konumda

Aryom Koru projesi lokasyon olarak İzmir Çevreyolu, Adnan menderes havalimanı, Fuar alanı, Ege serbest sanayi bölgesine yakın konumda. Ayrıca Optimum AVM, İzban Tren İstasyonu, Gaziemir Devlet hastanesi, Adnan menderes havalimanına yakın konumda yer alıyor.

Projenin kampanya ve yatırım fırsatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan proje hakkında bilgi al formunu doldurabilirsiniz.

İzmir'de yer alan diğer projeleri incelemek için tıklayabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 31 90
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aryom İnşaat Kimdir?

Gaziemir Aryom Koru evlerinin yaşam mimarı Aryom inşaat yenilikçi yaklaşımı sayesinde bölgede yeni yaşam sitili üretiyor.

 

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.