Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Aryom Koru

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Aryom İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2019
Fiyatlar ₺: 269 bin 500 TL
Proje Alanı: 72000 m2
M2 Aralığı: 64 - 267 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Irmak Mah. 38/2 Sok., , Gaziemir, İzmir
Proje Hakkında

İzmir’in gittikçe değer kazanan semti Gaziemir’de 7 Ocak’ta satışa sunulan Aryom Koru Projesi 2019 Haziran teslim tarihini vermektedir. İzmir’in yatırım alanında fark yaratabileceği ilçesi olan Gaziemir’e böylesine kaliteli bir yatırımı yapan Aryom İnşaat gelecekteki yatırım kazançlarınızı da düşünerek sizi karlı bir şekilde ev sahibi olmaya davet ediyor. Siz de bu daveti değerlendirerek hem uygun fiyatlara lüks daireler satın almış olursunuz hem de İzmir’in gelişen ilçesinde kendinize şimdiden bir alan oluşturmuş olursunuz. Lüks yaşam koşulların uygun dekore edilmiş dairelerin çağdaş anlayışla bütünleşmesi ile birlikte ortaya yaşam standartlarının çok yükseğe çıkarılabileceği bir proje ortaya çıkmış.

En düşük konut fiyatı 269 bin 500 TL olan proje de kişiye özel ödeme koşulları da mevcut. Projenin tasarımı İzmir ile karşılaştırıldığı zaman konut anlayışını değiştireceği açığa çıkmaktadır. Lüks yaşantının doğayla birleşimi ile oluşan Aryom Koru Projesi sizi hem şehrin içinde tutacak hem de şehirden uzak bir doğal yaşam içerisinde yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek.

Aryom Evleri İle Lükse Sahip Olacaksınız

72 bin metrekarelik alan üzerine kurulan projede 10 blok ve 425 konut yer almaktadır. Projenin yaklaşık olarak 6 bin metrekaresi ile yeşil alanlara ayrılmış durumda. Böylece doğanın içerisinde huzur ve esenlik ile lüksün ortak paydaları tasarlanmış. Mahalle kültürünün temsilinin kaybedilmemesi amacıyla tasarımında buna özen gösterilen Aryom Koru Projesi mavi ile yeşili her an göz önünde bulunduruyor. Sakin bir mahalle ortamının yanı sıra bir tatil kasabası görünümünde açık yüzme havuzu ve geniş balkonları ile birlikte lüksün doğaya karışımını sizlere özel ödeme koşulları ile birlikte sunmuş oluyor.

Lüks Yaşamın En Doğal Haline Kavuşacaksınız

Site içerisinde size lüksün kapılarını aralayacak pek çok hizmet alanı oluşturulmuştur. Bu hizmet alanları ile şehrin kabalık ve gürültülü telaşından yine şehrin ortasında kendisine bir kaçış noktası yaratmış olacaksınız. Bu hizmetler:

  • Açık ve kapalı yüzme havuzları,
  • Fitness salonu,
  • SPA merkezi,
  • Sauna,
  • Buhar ve masaj odaları,
  • Tenis kortu,
  • Basketbol sahası,
  • Voleybol sahası,
  • Açık ve kapalı çocuk oyun alanları,
  • Kafe,

Ayrıcalıkları ile birlikte her şeyin sizin için tasarlandığını fark edebilirsiniz. Bu sayede huzurlu bir yaşam olanağı sunan Aryom Koru Projesiile sürekli kuş sesleri ve renkli bahçeleri ile huzur bulacaksınız. Özellikle tasarlanış terasında farklı çiçek türleri ve yeşillikler bulunan bu proje ile siz de huzurlu yaşama bir adım atmış olacaksınız.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 31 90

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.