Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Asma Bahçeler

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Tanyer İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 400 bin TL-1 milyon 300 bin TL
Proje Alanı: 18712 m2
M2 Aralığı: 60 - 105 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Altınvadi Caddesi No:123 Narlıdere/İzmir, , Narlıdere, İzmir
Proje Hakkında

İzmir’in Gösterişli Asma Bahçeler Projesi

İzmir’de bulunan projelerin en önemli ve en çok dikkat çekenlerinden bir tanesi olmayı başarmış olan Asma Bahçeler projesi , onlarca dairesi sayesinde herkesin beğenebileceği içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Genellikle daire tipi konutlardan oluşan ve her türlü düzenlemenin doğayla iç içe olarak gerçekleştirildiği proje , an itibariyle satışta olan en değerli projelerden bir tanesidir. Ortalama bir fiyatla satışa sunulmasından dolayı her türlü bütçeye hitap etmeyi başarmıştır. Tanyer İnşaat , Asma Bahçeler projesindeki tüm işlemlerin sorumlusu olan firma olarak açıklanmıştır.

İzmir’de Asma Bahçeler Projesinin Gösterişi

Son derece gösterişli ve yüzlerce kişiyi aynı anda son derece büyük bir kalite seviyesiyle barındırabilecek Asma Bahçeler konutları , şehrin memnuniyet adına en başarılı projelerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Asma Bahçeler projesinin hazır olması ve konutların yaklaşık %80 ‘inin satılmış olması , projeye olan ilgiyi daha da arttırmaktadır. Her geçen gün daha fazla kişinin incelediği projede 1+1 , 2+1 , 3+1 daireler bulunmaktadır. Rezidans veya villa tipi konutların bulunmaması , dairelere olan ilgiyi arttırmış ve projenin daha geniş alana yayılabilmesinin önü açılmıştır.

Asma Bahçeler projesinin başlatılabilmesi ve tamamlanabilmesi için açıklanan arsa alanı 18712 metrekare olarak bilinmektedir. Dairelerin boyut olarak ortalama bir boyuta sahip olması , kaliteye önem verilmesini ve çok daha fazla detayın oluşturulabilmesini mümkün kılmıştır.  Asma Bahçeler projesinde oluşturulmuş ve açıklanmış olan tüm özellikler şu şekildedir;

  • Sauna
  • Kapalı otopark
  • Çocuk oyun alanları
  • Çocuk yüzme havuzu
  • Açık yüzme havuzu
  • Deniz manzarası
  • Fitness merkezi
  • Güvenlik

Geniş ve Doğayla İç İçe bir Yaşam Sunan Asma Bahçeler Projesi

18 bin 712 metrekare genişliğinde arsa boyutu bulunan projede her bir daire en az 60 metrekare , en fazla ise 105 metrekare evler bulunabilmektedir. Ayrıca dubleks dairelerin de bulunduğu projede an itibariyle 8 farklı sıraya dizilmiş olan konutlar , ev sahiplerine büyük ve kaliteli bir bahçe imkanı da sunmaktadır.

Her türlü yeniliğin doğayla birleştirilmeye çalışıldığı anlaşılabilen Asma Bahçeler projesi , proje genelinde benzer özelliklere ve isteğe uygun içeriklere uyum sağlanabilecek özelliklerle oluşturulmuştur. Ev sahibi olmak ve Asma Bahçeler projesinde aldığı konutu kiraya vermek isteyen kişilerin aylık gelirinin net bir şekilde 1500 Türk Lirasının üzerinde olacağı düşünülmektedir. En düşük konut fiyatı 400 bin TL , en yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 300 bin TL olarak açıklanmıştır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0232 238 27 57
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.