Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Atalay Residence

4.33
Proje Özellikleri
Firma: İz Gayrimenkul
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 2 milyon 400 bin TL-2 milyon 700 bin TL
Proje Alanı: 3358 m2
M2 Aralığı: 136 - 138 m2
Üniteler: 3+1
Adres:
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Prof. Reşit Belgesay Sok. No:6 Bağdat Cad. Göztepe, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Bağdat Caddesinin Yükselen Değeri Atalay Residence

Avrupa yakasının ünlü parklarından biri olan Göztepe parkına yakınlığı ve Bağdat caddesine olan 200 metre mesafesi ile Atalay Residence kusursuz bir yaşam alanı sunuyor. 20 katlı tek bir blok olan Atalat Residence 80 daireden oluşmaktadır. Ferah ve bir o kadar kullanışlı dairelerin tip 3+1 olup, her katta 4 daire bulunmaktadır.

Ev sahibi olmak isteyenlerin aradığı tüm kriteleri bir araya toplayan proje ile artık hayalinizdeki evde ve lokasyonda yaşayabilirsiniz. Çünkü bu proje size;

  • Merkezi lokasyon
  • Yeşil alan
  • Sosyal imkanlar
  • Değerli yatırım imkanı ve daha fazlasını sağlıyor.

Avantajlı konumu sayesinde merkezi bir yerde yaşayarak, ulaşım sorunu yaşamdan şehrin tüm yaşam imkanlarına ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli yapısı ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile Atalay Residence hem devamlı yaşayabileceğiniz hem de ticari amaca dönüştürebileceğiniz bir fırsattır. Çok yönlü bu proje ile sizde ayrıcalıklı dünyanın anahtarına sahip olabilirsiniz.

Atalay Residence

Atalay Residence Ayrıcalıklı Dünyası

Hayatınızda yapmak istediğiniz her şeyi Atalay Residence konutlarında yaşayarak yapabilirsiniz. Konforlu bir ev ortamı, güvenli bir çevre, spor ve sosyal faaliyetler. Proje özellikleri size tüm bunları tek bir alanda sunuyor. Spor yapmak için İstanbul trafiğinde saatlerinizi kaybetmeden, evinizin kapısından çıkıp hemen fitness salonuna girmek istemez misiniz? Bir asansör mesafesi ile 2 dakika içerisinde ulaşabileceğiniz spor salonlarına Atalay Residence ile sahip olabilirsiniz.

Günlük hayatınızın tüm yorgunluğu ve stresini atmak için şehir dışına kaçmak ve gideceğiniz yolun yorgunluğunu yaşamak yerine Atalay Residence sauna, havuz ve bahçelerinde keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. 7 gün 24 saat güvenlik ile korunan eviniz ve sosyal çevrenizde aileniz, çocuklarınız ve tüm sevdiklerinize keyifli, huzurlu ve güvenli anlar yaşayabilirsiniz.

Atalay Residence İle Özgür Bir Hayata Sahip Olun

Atalay Residence size özgür,  zengin ve lüks içinde yaşayabileceğiniz bir hayatın kapısını açıyor. Satışı ve inşaatı devam eden bu proje ile ev sahibi olun, aradığınız huzura ve konfora sahip olun. 2.300.000 ile 2.600.000 arasında değişen fiyatlarla yalnızca ev değil büyük bir eğlence ve sosyal dünyanın sahibi olabilirsiniz. Proje alanı 3.358, inşaat alanı 18.400 olan proje sizlere muhteşem bir evle birlikte yüzme havuzları, spor salonları ve çeşitli sosyal tesisler sunuyor. Çocuklarınızın geleceği için iyi bir yatırım olabilecek bu proje ile rüya gibi bir hayat yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0216 301 10 12
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.