Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Atasayanlar 5

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Atasayanlar İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ağustos 2019
Fiyatlar ₺: 503 bin 700 TL
Proje Alanı: 15600 m2
M2 Aralığı: 234 - 234 m2
Adres:
Meksika Caddesi No:29/3 Ümitköy, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Atasayanlar 5 Çankaya'da Mükemmeli Temellendiriyor

Çankaya Atasayanlar 5 projesiyle, mükemmelliğe dokunmaya kaldığı yerden devam ediyor. Projenin sorumluluğu Atasayanlar İnşaata ait. Bu güne dek projelerden 4 tanesi yapıldı ve sahiplerini kısa sürede buldu. Çankaya ve Ankara hatta Türkiye bu projeyi çok sevdi. Bu yüzden de başarı hikâyesi yazılmaya devam ediyor. Özel istek oluştuğu için proje yeni yatırımcılarıyla 2019 yılının Ağustos ayında yeniden buluşacak. Şimdi yeni inşaat sistemleri ve son teknoloji de hesaba katıldı. Evlerin her detayında profesyonel bir estetik ve kalite hâkim. Bu önemli bir ayrıntı. Proje hem keyifli, hem güçlü, hem kaliteli hem de güvenli. Hepsinin bir arada olduğu bu projede konut tipi olarak sadece 4 + 1 bulunuyor.

Ferahlığa Önem Verenlerin Seçimi Atasayanlar 5 Oluyor

Ankara Ümitköy'de yüksele bu değerli proje 15600 m2 alan içinde inşa ediliyor. 228 daireli bu proje 3 bloklu. Net olarak 208 m2 olan dairelerin hepsinde;

 • Giyinme odası
 • Çamaşır odası
 • Vestiyer odası
 • Ebeveyn odası
 • Jakuzi

bulunuyor. Lüks ihtişamla ve güvenle buluşuyor. Binalar deprem yönetmeliğine uygun. Zemin etütleri yapılmış, yalıtım yönetmeliğine uyulmuş bir projede evinizin olması size kazandıracak. Burada yaşamak çok kolay. Çünkü burada her şey düşünülmüş. Örneğin kızartma mutfağı var bu projede. Eviniz bu sayede kesinlikle kötü kokular tarafından istila olmuyor. Ayrıca her dairenin çok şık kış bahçeleri var. Bu sayede her mevsim daha neşeli burada.  Atasayanlar 5 projesi, büyüklerin evcilik oyunlarını oynayabilecekleri ihtimamla tasarlanmış. Herkes beğenecek ama önce siz beğeneceksiniz.

Burada Olmak İçin Diğer Sebepler

 • Açık otopark
 • Kapalı otopark
 • Yüzme havuzu
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Çocuk oyun alanları
 • Güneşlenme terası
 • Fitness merkezi
 • Sauna

sayesinde hayat burada daha mutlu ilerliyor. Atasayanlar 5 projesi güvenlik konusunda da çok iddialı. Özel güvenlik şirketlerinden resmi personelle güvenlik sağlanıyor. Ayrıca gece görüşü olan profesyonel kameralar sayesinde proje sakinler full ve tam zamanlı olarak korunuyorlar. Kamera kayıtları da 90 gün geriye gidebiliyor.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 217 04 03

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.