Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avcılar Garden

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Bayburtlu İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2019
Fiyatlar ₺: 450 bin TL-800 bin TL
Proje Alanı: 10000 m2
M2 Aralığı: 121 - 159 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Ambarlı Mah. Mezarlık Sok., , Avcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Avcılar Garden, Avcılar Ambarlı'da projelendirildi. Burası 2 + 1 ve 3 + 1 ihtiyaca göre tasarlandı. Bölgenin en yeni projesi olan Avcılar Garden, Bayburt İnşaat tarafından yapılıyor. 182 konut bulunan proje 10 bin m2 içinde yer alıyor. En küçük daire 121 m2, en büyük daire de 159 m2. Bu başarılı projenin teslim tarihi ise 2019 yılının Şubat ayı. Avcılar inşaat projeleri bakımından çok önemli yerlerden biri. Burada yaşamak ve burada yatırım yapmak her zaman kazandırıyor. Alırken kazandıran projelerden birinde anahtarınız olsun istiyorsanız, bu ön satış fırsatlarından yararlanmanız faydalı olacaktır.

İşte Projenin Anahtar Sahiplerine Sunmuş Olduğu İmkânlar!

  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Güvenlik
  • Fitness
  • Sauna
  • Türk Hamamı
  • Kapalı Otopark

Avcılar Garden'da yaşıyorsanız, gerçek bir site hayatı yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Özellikle de çocuklu aileler için proje oldukça başarılı. 24 saat kameralı güvenliğin olması da yine projeye değer katmakta olan detaylar arasında. Hidrofor, Jeneratör, Su deposu projeye dâhil detaylar arasında, hayatı kolaylaştıran özellikler. Elektriklerin kesilmesi ya da suların akmaması eğer Avcılar Garden'da yaşıyorsanız sorun olmayacak. Avcılar lokasyon olarak her yere yakın bir yerde. Hem her ere yakın hem de daha sade bir hayatı tercih edenleri için lüksü getiren bu proje, balkonlarıyla da beğeniliyor. Balkon keyfine önem verenler için Avcılar Garden öne çıkan bir proje.

Deprem Yönetmeliğine Uygun

Avcılar Garden, deprem yönetmeliğine uygun olarak yapıldı. Avcılar deprem bölgesinde yer aldığı için aslında tüm projelerde öncelikle buna dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Bunun haricinde yeni projelerde olması gereken tüm barınma teknolojileri, Avcılar Garden'da uygulandı. Yalıtım yönetmeliğine tamamen uygun olan projede, ısı ve soğuk dengesizlikleri yaşanmıyor. Projenin yapı ve denetim tamamlandığı ve zemin etüdü yapıldığı için, proje oldukça güvenli olarak biliniyor. İnşaat ta kullanılan malzemeler de birinci sınıf. Evlerinize girdiğiniz zaman, eskitmenizin zor olduğunu düşüneceğiniz detaylara gülümseyeceksiniz. Kalite kendini size ilk görüşte hissettirecek.

Aldığınız anda prim yaptığını bildiğiniz bir projede yer almak ve bu projeyi ön satış fırsatlarıyla incelemek isterseniz, iletişim telefonlarını aramak için çok vakit kaybetmemelisiniz. Çünkü proje şimdiden % 30 oranında satışı yapılan bir proje. İstediğiniz daire tipini ön satış fırsatlarıyla alabilmek için, zamanınızı iyi ayarlamanızda fayda var.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 854 04 41

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.