Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupa Konutları Arıcılar 1.Etap

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 26648 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Merkez Mah. Selçuklu Cad., , Kağıthane, İstanbul
Proje Hakkında

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Arıcılar 1. Etap ile Mayıs 2017 yılında projenin inşaatı başlıyor. Kâğıthane’de Selçuk caddesinde yer alan proje konum olarak E-80 İstanbul Çevre yoluna yakınlığı dışında Arıcılar Gölyayla Camisi ve Arıcılar İlköğretim okuluna yakın olması ile de dikkat çekmektedir.

Proje aynı âmânda Kâğıthane deresine 125 metre mesafede, Alibeyköy barajına 3 kilometre uzaklıkta olup Haliç’ e de 4,5 kilometre uzaklıkta konumlanmaktadır.

Kâğıthane’de Sunulan Yaşam Alanı 

Artaş inşaat ayrıcalığı ile sunulan proje Kâğıthane’nin değişen yüzü olma yolundadır. 2017 Mayıs ayında başlanacak olan inşaat çalışmalarının bitiş tarihi olarak Aralık 2018 tarihi belirtilmektedir. Dükkân ve daireleri kapsayan projenin ödeme koşullarıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmasa bile sunulan imkânlar şimdiden Kâğıthanelilericezbedecek nitelikte.

384 daire v 9 dükkânı kapsayan proje içerisinde 1+0, 1+1, 2+1,3+1,4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Avrupa Konutları Arıcılar 1.Etap Projesi tam olarak 26 bin 648 metrekarelik bir alanı kaplayan inşaat alanı olarak 125 bin 17 metrekarelik bir alanda 4 bloktan oluşan daireler ve dükkânlar tasarlanmaktadır.

Site içerisinde faydalanabileceğiniz imkânlar ise şunlardır;

  • Çocuklarınızın güvenle oyunlarını oynayabileceği çocuk oyun alanları,
  • Yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz açık yüzme havuzu imkânı,
  • Yaz-kış fark etmeden kullanımı söz konusu olan kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuklarınız için güvenli olan çocuk yüzme havuzu imkânı,
  • Site güvenliği dışında kameralı sistem güvenliği ile emniyetli bir yaşam alanı,
  • Yürüyüş alanları,
  • Süs havuzu
  • Kapalı otopark alanı.

Güven İçerisinde Huzurlu Bir Yaşam Alanı

Artaş İnşaat’ın önderliğinde 2017 Mayıs ayında temelleri atılacak olan arıcılar 1.Etap projesi Kâğıthane’de E-80 İstanbul çevre yoluna yakın bir konuma yer alırken aynı zamanda Kâğıthane deresine, Alibeyköy barajına ve Haliç’e olan yakın mesafesi ile İstanbul’da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Site kapısında bulunan güvenlik sistemi dışında site içerisinde yer alan kameralı sistem güvenli ile çocuklarınızı huzurla büyütebileceğiniz bir yaşam alanı imkânı.

Daireler 1+0’dan başlayarak 5+1 seçeneğine kadar sunulmaktadır. Dilediğiniz büyüklükteki daireleri satın alma imkânlarından faydalanarak sahibi olabilirsiniz.

Açık kapalı yüzme havuzlarından, çocuklara özel yüzme havuzu ve oyun alanları imkânlarının düşünüldüğü proje içerisinde görselliğe de önem verilmektedir. Tasarım olarak daireler son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanmaktadır. Asansör, hidrofor, jeneratör gibi bina özelliklerinin olduğu bu tasarımları değerlendirmeye alabilir ve inceleyebilirsiniz. Her daireye özel balkon imkânı da sizlere sunulan bir diğer artı özelliktir.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 53 35

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.