Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupa Konutları Atakent 4-B

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 16850 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
İnönü Mah. Halkalı Cad. Atakent, , Küçükçekmece, İstanbul
Proje Hakkında

İlk olarak Artaş İnşaat bu yıl 40.i yılını kutluyor ve bu nedenle de inşaat sektöründe bu yıl 5 proje ile birlikte kendini gösteriyor. Bu aşamada Avrupa Konutları Atakent A etabı söz konusuydu ve artık onun yanında ham B hem de C etapları eklenmiş oldu. Bu sayede insanlar çok daha fazla konut seçeneğinden yararlanabilecek. İstanbul’un Atakent bölgesinde yapılan bu konutlar özellikle oldukça fazla talibe sahiptir. İlk olarak A Etabı söz konusu olduğunda karşınıza 517 adet konut çıkıyordu. B Etabında ise karşınıza çıkacak olan konut sayısı 430 oluyor. C etabında ise karşınıza 270 adet konut çıkıyor. İlk olarak bu etapların yapıldığı bölge için geleceğin Bağdat Caddesi diye bahsedildiği için burada yapacak olduğunuz yatırım sizlere büyük bir avantaj ile geri dönecektir. Bu sayede Avrupa Konutları Atakent 4-B üzerinden ev sahibi olanlar bunun karından yararlanacaktır.

Avrupa Konutları Atakent 4-B Ödeme Seçenekleri

Burada söz konusu olan arsa alanı 254 bin metrekare olarak sizlere sunuluyor. Bunun yanında satıla sunulacak alan ise 165 bin metrekaredir. Eğer ki gerek ödeme seçenekleri gerek ise fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız bu durum şu an için pek de mümkün olmuyor. Çünkü henüz fiyat ya da ödeme seçeneği firma tarafından konuşulmamıştır. Avrupa Konutları Atakent 4-Bödeme seçenekleri yakında oluşacaktır.

Avrupa Konutları Atakent 4-B Özellikleri

İlk olarak burada karşınıza tam olarak 430 adet konut çıkıyor. Bu konutların 8 adedi her zaman ticari ünite olarak sizlere sunuluyor. Bu aşamada 16 bin 850 metrekarelik bir alan söz konusu oluyor. Aynı zamanda 71 bin 20 metrekare inşaat alanı karşınıza çıkıyor. Avrupa Konutları Atakent 4-Bkonut projesinin sizlere sunmuş olduğu pek çok avantaj var. Bu avantajlar ise bu şekilde sizlere sunuluyor:

 • Açık yüzme havuzu ile yaz ayları eğlenceli geçecektir
 • Çocuk oyun alanları sayesinde keyifli vakit geçirsin çocuklarınız.
 • Çocuk yüzme havuzu ile çocuklar da eğlenebilir
 • Fitness merkezi ile kilonuzu koruyabilirsiniz
 • Güvenlik sistemleri sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz
 • Kameralı güvenlik sistemleri de her zaman rahat etmenize yardımcı olur
 • Kapalı otopark ile araba park etmek sorun olmaz.
 • Kapalı yüzme havuzu kış aylarında işinize yarayacaktır
 • Süs havuzu ile görsel olarak güzel bir etki yaratır
 • Türk hamamı ile rahatlayabilirsiniz
 • Yürüyüş parkuru ile sağlıklı yaşayabilirsiniz.
Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 38 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.