Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupa Konutları Atakent 4-C

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 11270 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
İnönü Mah. Halkalı Cad. Atakent, , Küçükçekmece, İstanbul
Proje Hakkında

Teslim tarihi konuşulduğunda kulislerde Aralık 2019 tarihi dilden dile dolaşıyor. Bu nedenle de bu tarih geldiği zaman hemen konutunuzu teslim alabileceksiniz. Halkalı Atakent üzerinde yer alan ve Artaş İnşaat tarafından yapılan Avrupa Konutları Atakent 4-C pek çok kişiyi daha şimdiden meraklandırmayı başarmış bir durumdadır. Bu nedenle de 40. Yaşını henüz kutlayan Artaş İnşaat’ın en güzel projelerinden birisi olması bekleniyor. Avrupa Konutları Atakent gün geçtikçe büyüyor. A Etabının sonuna B ve C etapları da eklendi ve proje iyice büyütüldü. Bu aşamada:

 • Avrupa Konutları A blok içerisinde 517 konut
 • Avrupa Konutları B Blok içerisinde 430 konut
 • Avrupa Konutları C blok içerisinde 270 konut olacak ve toplamda 1217 konut karşınıza çıkacak.

Özellikle bu projelerin birleşmesi yeni bir Bağdat Caddesi oluşturacak olduğundan burası yatırım için değerli bir alan olarak kabul ediliyor. Özellikle 254 bin metrekare inşaat alanının olması da bir o kadar önemlidir. Bu alanın 165 bin metrekaresi satışa açık olacaktır.

Avrupa Konutları Atakent 4-C Ödeme Seçenekleri

Projenin detayları ne yazık ki henüz belli değil. Bu nedenle de oluşturulmuş bir fiyat listesi de karşınıza çıkmıyor. Bu aşamada ödeme seçenekleri nasıldır diye sorduğunuz zaman da verilebilecek şu an için bir cevap söz konusu değildir.

Bu Avrupa Konutları Atakent 4-C konut projesi 270 adet konuttan oluşacaktır. Aynı zamanda içerisinde 6 tane de ticari alan karşınıza çıkacaktır. 11 bin 270 metrekare arsa üzerinde yer alacaktır. Burada 65 bin metrekarelik bir inşaat alanı karşınıza çıkacaktır.

Kaliteli bir yatırım yapmak istiyorsanız o zaman Atakent’in değerlenen topraklarını bir şekilde elde etmeli ve birkaç yıl sonra çok daha fazla kar elde etmelisiniz.

Avrupa Konutları Atakent 4-C Projesinin Sizlere Sunmuş Olduğu Artılar

Elbette ki bu konut projesinin de sizlere sunmuş olduğu ekstra özellikler söz konusudur. Burada kazanç elde etmek, çok daha rahat bir şekilde yaşamak emin olun ki mümkün olan bir durumdur. Mutlu olmak, daha rahat bir şekilde yaşamak için Avrupa Konutları Atakent 4-Ckonut projesi sizlere bu özellikleri sunuyor.

 • Açık yüzme havuzu
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Çocuk oyun alanı
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Süs havuzu
 • Türk hamamı
 • Yürüyüş parkuru
 • Fitness merkezi
 • Güvenlik
 • Kapalı yüzme havuzu
Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 38 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.