Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupa Konutları Yamanevler

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ocak 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 75081 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
İnkılap Mah. Alemdağ Cad., , Ümraniye, İstanbul
Proje Hakkında

Avrupa Konutlarının son dev projesi Yamanevler projesi hayata geçiriliyor. 61 bin 765 m2 alanıyla inşa edilecek yapılar 14 bloktan oluşuyor. 1708 kişiye ev sahibi olma fırsatı sunan dev projede 12 ticari birimde inşa edilecek. İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Ümraniye’de yükselecek proje de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden birine sahip olabilirsiniz. Artaş İnşaat güvencesiyle yapılacak Avrupa Konutları Yamanevler Projesi içinde açık, kapalı yüzme havuzları da bulunuyor.

Yamanevler Projesi Nerede Bulunuyor?

Ümraniye İnkilap Mahallesinde bulunan boru fabrikası arsasında inşa edilecek olan projede D-100 karayolu üzerinden ulaşım kolaylığı sağlayacak. Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne oldukça yakın konumda bulunan Avrupa Konutları Yamanevler Projesi, Alemdağ Caddesi üzerinde bulunuyor. 2019 yılının ilk aylarında teslim edilecek dairelerdeki yerinizi şimdiden ayırtın.

Binaların Özellikleri;

  • Asansör
  • Jeneratör
  • Yük Asansörü
  • Su Deposu
  • Hidrofor

Yaşamınızda Rahat Edebileceğiniz Konfora Sahip Projedeki Yeriniz Hazır

Avrupa Konutları Yamanevler Projesi gösterişli ve sosyal tesisleri ile aradığınız konforu yakalayacak ve hayal ettiğiniz konutlara kavuşacaksınız. Çocuk alanları bulunan site içerisinde çocuklarınız güvenilir ortamda yetişecek. Fitnes merkezi bulunan sitede istediğiniz gibi spor yapabileceksiniz. Kapalı ve açık oto parklarıyla park sorunu yaşama derdinden kurtulacaksınız. Yürüyüş yapmak isteyenler için yürüyüş parkuru da bulunan projede yerinizi almak için harekete geçin. Yaşam için seçtiğiniz dairenizde bulunan ankastre beyaz eşyalar, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odalarıyla lüks yaşamın keyfini sürmenize çok az kaldı.

Isı pay ölçerle merkezi ısıtma avantajına sahip olabilecek ve ısınma sorunu yaşamadan soğuk günlerin sıcacık keyfini yaşayacaksınız. Ödeme koşullarının henüz belli olmadığı projede çok yakında detaylı bilgilere kavuşacaksınız. Site içerisinde bambaşka bir dünyanın keyfini sürebileceğiniz projede alışveriş merkezlerine yakın olacaksınız. Şehrin merkezinde yer alacak modernliği ve lüksü bir arada yaşama fırsatına kavuşabileceksiniz. Lokasyon bakımından yatırım için çok uygun olan Ümraniye ‘de kar getirecek karlı yatırım fırsatı için kapılarını aralayan projedeki yerinizi almayı düşünmeye başlayın. Yeşil alanların ve doğa güzelliklerinin içinde aradığınız konforu bulabileceksiniz. Kira getirisinin yüksek olacağı projeden yatırım amacıyla alabilirsiniz. Huzur içinde yaşamanız için depren yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılacak projeden ev sahibi olabilme fırsatı için çok yakında açıklanacak fiyat avantajlarına sahip olabilirsiniz. Avrupa Konutları Yamanevler Projesi zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmış olan site içerisinde konforlu yaşama kavuşabilirsiniz.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 38 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.