Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupa Office Ataşehir

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
İstanbul Finans Merkezi, , Ataşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Finans Merkezinin Kalbinde Avrupa Office Ataşehir Projesi Olacak

Körfezin en büük yatırımcılarına tanıtılan ve merakla beklenen iddialı bir yatırım olan Avrupa Office projesi, Artaş İnşaat’ın en yeni projesi. Dubai’nin büyük yatırımcıları topladığı ve 2016 senesinde öne çıkan yatırımlar arasında sayılan 6 yatırım yapan Artaş İnşaat, Ataşehir projesinin ilk adımlarını da atıyor. Aralık 2017 senesinde bitmesi planlanan proje Avrupa Konutları markasının en yeni üyesi diyebiliriz.

İstanbul’un en lüks konutlarının yer aldığı ve oldukça fazla yeni projenin imzasının atıldığı Ataşehir, ilçenin çehresini değiştirecek olan Avrupa Office’i uzun zamandır bekliyordu. İstanbul Finans Merkezi’yle karşı karşıya olacak olan proje yüksek bir kuleden oluşacak. 38 kattan meydana gelmesi planlanan bu kulenin ofis ve ticari ünite anlamında kullanılması planlanıyor.

Ataşehir’in Yeni Yüzü Avrupa Office Değerli Yatırımcıların Göz Hapsinde

Bu büyük projeyi tasarlayan firma Sabri Paşayiğit Mimarlık SPYDO oluyor. Yıllardır deneyimi ve iddialı projeleriyle öne çıkan Artaş İnşaat pek çok büyük yatırımcının da güvenini kazanmış olan bir marka. Bu nedenle Körfez bölgesinde bir ağırlığı ve saygınlığı olan firmanın yeni projesinde de önemli yatırımcıların olması bekleniyor. Avrupa Office projesi İstanbul’un önde gelen isimlerine ev sahipliği yapabilecek değerde bir yatırım olduğu için, Artaş İnşaat bir çok grupla iletişimi kesmiyor.

Projenin ilk tanıtımı Dubai’de gerçekleşti. İstanbul Finans Merkezi’nin çevresinde olması bu tanıtım esnasında pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Henüz satışların başlamadığı bu nedenle de kesinleşen bir fiyat aralığı olmadığı için şu an pek çok yatırımcının beklediğini söyleyebiliriz.  Avrupa Office’le ilgili gelecek her detay kısa sürede yayılacak ve yatırımcıların gözünden kaçmayacaktır.

Projenin Sahipleri Büyük Yatırımcılar Olacak

Avrupa Office oldukça değerli bir proje olduğu için, yatırım yapacak olanların da İstanbul’un önde gelen isimleri olması bekleniyor. 50 bin metrekarelik inşaat alanı içerisine kurulan projede satılabilir alanlar ise 30 bin metrekare. Arsa alanı 8 bin metrekare olan proje şimdiden dünyadaki yatırımcıların ilgisini çekmiş durumda. Sosyal olanakların da geniş olacağı proje kolay ulaşımı ve yüksek prestiji nedeniyle ilgi odağı. Kısa zaman içerisinde fiyatları açıklanınca içeriği hakkında da daha fazla bilgi geleceği düşünülüyor. Üstelik yapımı da hızlı tamamlanacak olan Avrupa Office projesinde olması planlanan diğer özellikler ise şunlar:

  • Güvenlik hizmetleri
  • Kapalı otoparkı
  • Kameralı güvenlik sistemi
  • Lobi hizmetleri
  • Paratoner
  • Resepsiyon hizmetleri
  • Sprinkler sistemi
  • Yük asansörü
  • Su deposu
  • Jeneratör
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 38 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.