Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Avrupark Bahçeşehir

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Cihan İnşaat - Konut Yapı
Proje Teslim Tarihi: Nisan 2018
Fiyatlar ₺: 423.000 - 680.000 TL
Proje Alanı: 78.640 m2
M2 Aralığı: 63 - 185
Üniteler: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Adres:
Sanayi Mahallesi, Hadımköy-Hoşdere Yolu, Şamlar Köyü/Esenyurt, Bahçekent, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Cihan inşaat - Konut Yapı işbirliği ve Toki Emlak Konut güvencesi ile yükselen Avrupark Bahçeşehir projesi, yeni İstanbul olarak anılan Bahçekent bölgesinde yükseliyor. 78 bin 640 metrekare alan üzerinde kurulan Avrupark projesi 1.394 adet daire ve 86 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyorken dairelerin büyüklükleri 1+1'ler için 63 ile 74, 2+1'ler 95 ile 124 iken 2+1 dairelerde artı olarak 10 - 15 - 16 - 18 - 51 metrekare ölçülerinde teraslar dairelere ek olarak planlanmıştır. 3+1 daire büyüklükleri 144 - 191 metrekare teraslar ise 11 - 16 - 17 - 64 metrekare ölçülerindedir. 4+1 daire büyüklükleri 174 - 185 metrekare arasında iken daireye ek olarak 16 metrekare teras alanı planlanmıştır.

Avrupark Bahçeşehir Ödeme Kolaylığı
2+1 : 423.000 - 488.000 TL
3+1 : 479.000 - 565.000 TL
4+1 : 580.000 - 680.000 TL

Emlak Konut'un 1 Ağustos tarihinde başlayan kampanyasına göre;

1- Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanması.
2- Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar aylık yüzde 0,70 faizle vade.

Ayrıca Emlak Konut'tan daha önce konut ya da ticari ünite satın alanlar, borçlarını peşin olarak kapatmaları halinde yüzde 20 indirim fırsatı.

Avrupark Bahçeşehir Yatırım Avantajı
Avrupark Yeni İstanbul'un tam kalbinde yer alan Bahçekent'te yükseliyor. Geniş yeşil alanlar, örnek şehircilik anlayışı, evrensel standartlardaki altyapısı ve kent hizmetleriyle burası gerçek bir ayrıcalıklar dünyası.

Sağlam zemin kuşağında büyüyen Yeni İstanbul, 3. Havalimanı’ndan, TEM Otoyolu’na, Kuzey Marmara Otoyolu’ndan Kanal İstanbul Projesi’ne kadar birçok önemli noktanın ev sahibi.
Son yıllarda Emlak Konut öncülüğünde kurulan ve inanılmaz bir gelişme gösteren Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin bugün geldiği nokta, Bahçekent’in ve Avrupark’ın sahip olduğu potansiyeli anlatmak için yeterli..

TOKİ ve Emlak Konut’un gelişimini planladığı Bahçekent’te şimdi yepyeni bir yaşam alanı, Avrupark yükseliyor! Cihan İnşaat ve Konut Yapı iş birliğinde, Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle inşa edilen Avrupark 78.640 m2 alan üzerinde 1.394 daire ve 86 ticari üniteden oluşuyor.
İstanbul’un dev şehir parkı Hayat Park’ın yanı başında konumlanmış Avrupark, hem bu yeni kentin sağlık, eğitim, alışveriş, spor gibi imkânlarını hem de kendi içindeki zengin sosyal olanakları bir arada yaşama şansı sunuyor.

Bahçekent’in ilk projelerinden biri olan Avrupark’ta parlak bir gelecek sizleri bekliyor. Değeri her geçen gün artan bölge, hızlı davrananlar için önemli bir yatırım fırsatı sunuyor. Avrupark, insan odaklı tasarımını Bahçekent bünyesindeki olanaklarla birleştirerek siz ve aileniz için sıcak bir yaşam alanı oluştururken, yatırımınıza da değer katacak.

Avrupark’ta yer alan sosyal olanaklar ve kent hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesinde olacaksınız.
• Marketler
• Restoranlar ve Kafeler
• Alışveriş Üniteleri
• Mağazalar
• Bankalar
• Okullar
• Etkinlik Alanları
• Spor Alanları • Çim Amfi
• Yamaç Terasları
• Çocuk Havuzu
• Kapalı Havuz
• Göletler
• Çocuk Oyun Alanları
• Piknik Alanları
• Cami

Avrupark’taki tüm bloklar birbirinin önünü kapatmayacak şekilde İstanbul’un dev şehir parkı olan Hayat Park manzarasına ya da peyzaj alanlarına bakıyor. Evinizden bahçede oynayan çocuğunuzu ya da akşam işinden dönen eşinizin gelişini izleyebilmenin huzurunu Avrupark’ta yaşayacaksınız.

Avrupark’ın %80’i yeşil alanlara ayrıldı. Avrupark’ta hem sitenizin peyzaj alanlarında yeşilliğe doyacak hem de İstanbul’un dev şehir parkı Hayat Park’ın içerisinde yer alan göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarından sınırsızca faydalanabileceksiniz.

Avrupark’ın özel peyzaj düzenlemesi ile dilediğiniz her anı doğayla iç içe geçirecek, göz alıcı kış bahçesinde şehrin hava ve gürültü kirliliğinden uzakta yaşayacağınız keyifli anlarla hayat standardınızı yukarıya taşıyacaksınız.

Avrupark modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan ve şehir hayatında yokluğunu hissettiğiniz tüm aktiviteleri yanı başınıza getiriyor.

Dilerseniz kapalı havuzda günün stresini atabilir ya da çocuklarınız havuzda suyun tadını çıkarırken, siz de hemen yanı başındaki kafede kahvenizi yudumlayarak onların bu eğlenceli anlarına tanıklık edebilirsiniz.

• Açık havuz (çocuklar için)
• Kapalı yetişkin havuzu
• Bisiklet ve futbol sahaları
• Saunalar
• Buhar odaları
• Türk hamamı

Kapalı otopark sistemi ile konfor ve güvenlik bir arada. Avrupark’ta park yeri aramakla vakit kaybetmeyecek, aracınızı gönül rahatlığıyla kapalı otoparktaki size ait park alanına bırakabileceksiniz.

Ayrıca otopark alanındaki oto yıkama hizmeti sayesinde aracınızı yıkatmak için ekstra zaman harcamayacaksınız. Avrupark’ta her yeni güne daha ferah bir başlangıç yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Aileniz ve sevdikleriniz için her zaman en güvenli olanı istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizi ve sevdiklerinizi güvende hissettirebilmek için son teknolojiden yararlanıyoruz.
Tek noktadan kontrollü geçiş sistemi, 7/24 özel güvenlik sistemi, kapalı otopark ve sizleri düşünen birçok ayrıntıyla her anınızı daha güvenli, daha mutlu hale getiriyoruz.

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark’ta yaşarken, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bahçeşehir’e 5 dakika mesafede yer alan Avrupark aynı zamanda 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul Projesi’ne yakın konumuyla da kısa sürede hayatınızı ulaşım olanakları açısından kolaylaştıracak.

• 3. Havalimanı’na 30 km
• Kanal İstanbul’a 3,5 km
• Planlanan Metro Hattına 3,5 km ve Banliyö Tren Hattına 1,2 km

Evinizin her metrekaresinin birinci sınıf malzemelerle tasarlandığı Avrupark’ta örnek bir yaşam merkeziyle tanışacaksınız. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinden ve 2 kattan 26 kata kadar farklı yükseklikte bloklardan oluşan Avrupark, değişen ihtiyaçlara uygun bir mimari tasarıma sahip. Rahat ve aydınlık bir gelecek için tasarlanan projede, planlı yapılaşma ve ferah konut dağılımı sayesinde güneş her zaman evinizde olacak. Çevresindeki doğal güzelliği dairelerine de yansıtan Avrupark’ta, herkese ve her ihtiyaca uygun bir daire var.

Avrupark Bahçeşehir Lokasyon Avantajı

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark’ta yaşarken, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bahçeşehir’e 5 dakika mesafede yer alan Avrupark aynı zamanda yapımı devam eden 3. Havalimanı’na yakın konumuyla da kısa sürede hayatınızı ulaşım olanakları açısından kolaylaştıracak.

ÇOK YAKIN!
- Yapımı sürmekte olan 3. Havalimanı’na
- Planlanan Metro Hattı’na
- Banliyo Tren Hattı’na

Cihan İnşaat Kimdir?
1999 yılından bu yana, taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Cihan İnşaat, şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir. Cihan İnşaat konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir. Cihan İnşaat; tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda fark oluşturur.

KALİTE YÖNETİMİ
Cihan İnşaat ISO 9001:2008'in gerekliliklerine uymak için denetlenen, onaylı bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır. Ortaklar ve personel, müşterilere verilen hizmet kalitesini maksimize etmek üzere Kalite Yönetim Sistemine bağlıdır..

ÇEVRESEL BİLİNÇ
Kendimizi tüm uygulamalarımızda ve operasyonlarımızda en yüksek çevre standartlarını yakalamaya adadık. Çevresel önemi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılama konusunda taahhüt veriyoruz.

SAĞLIK VE GÜVENLİK
Cihan İnşaatın bütün çalışanları ve uygulamadan etkilenebilecek diğer kişiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortağı sağlamak her zaman öncelikli politika olmuştur.

ORTAKLIK KURMA
Projelerimizdeki ortaklık ve işbirlikçi çalışma değerlerini aktif olarak benimsiyor ve bu aydın yaklaşımı başarılı proje teslimlerine taşıyan aynı fikirdeki inşaat profesyonelleri ile çalışmayı bir görev biliyoruz.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 61 63

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.