Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Aydın Konakları

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Akyol İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ağustos 2016
Fiyatlar ₺: 320 bin TL-380 bin TL
Proje Alanı: 5500 m2
M2 Aralığı: 3+1
Üniteler: 142 - 142 m2
Adres:
İstanbul Cad. Kıbrıs Sok. No:30/B, , Yalova
Proje Hakkında

Aydın Konakları Projesi ile Yalova'nın Tadı

Yalova Merkez’de inşa edilen Aydın Konakları Projesi, bölgede yapılan en lüks ve en gözde yapıların başında yer almakta ve son derece lüks bir yapısı ile karşımıza çıkmaktadır. Ağustos 2016 tarihinden itibaren satışa sunulan bu proje kapsamında toplamda 45 konut bulunmaktadır. 5500 metre kare alan üzerine inşa edilen bu proje, sadece 3+1 daire seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Akyol İnşaat şirketinin üstlendiği bu proje dahilinde metre kare alanının da 142 metre kare olduğu yönünde bilgi verebiliriz. Söz konusu projenin bu temel bilgileri kapsamında açıklamalar yaptıktan sonra, projenin detayları hakkında da açıklamalar yapabilir ve bunun yanı sıra fiyat bilgileri ve diğer özelliklerden de söz ederek bilgi verebiliriz.

Proje Dahilindeki Genel Özellikler

Söz ettiğimiz bu lüks ve gözde yapı içerisinde, aranan tüm temel özelliklerin son derece yeterli bir şekilde karşımıza çıktığını ve bu yönde hizmet verildiğini belirtebiliriz. Özellikle de bazı farklı nitelikler ile projenin lüks bir yapı olduğunu ve bu yönde de avantajlı bir şekilde satışa sunulduğunu belirtebiliriz. Aydın konakları projesi içerisinde bulunan bu özellikleri, genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kamelya
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Asansör
  • Ankastre beyaz eşya
  • Balkon
  • Kombi
  • Tüm inşaat yapı yönetmeliklerine uygun yapı

Bahsetmiş olduğumuz bu özellikler kapsamında, söz konusu konut projesinin son derece sağlam ve aynı zamanda son derece lüks bir yapıya sahip olarak hizmet verdiğini ve bu yönde de satış işlemlerinin devam ettiğini belirtebiliriz. Şimdi de fiyat ve diğer özellikler kapsamında bilgiler sunabiliriz.

Fiyat ve Diğer Ödeme Bilgileri

3+1 daire seçeneklerinin bu konut projesi kapsamında 320.000 TL ile 380.000 TL arasındaki fiyat bandında satıldığını belirtebiliriz. Ayrıca kira gelirinin de, bu daireler için 1500 TL’den başlaması beklenmektedir. Dolayısı ile de Aydın Konakları Projesi aynı zamanda yatırım için de son derece avantajlı ve getirisi yüksek olan bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fiyat özellikleri kapsamında da, kişiye özel bir takım ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0226 811 61 41

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.