Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Aykon Suites

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Aykon Yapı
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 280 bin TL-730 bin TL
Proje Alanı: 5750 m2
M2 Aralığı: 47 - 122 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1
Adres:
1538. Sok. 100.Yıl İşçi Blokları Karakusunlar-Çankaya, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Ankara'nın Yükselen Aykon Suites Projesi

Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve Karakusunlar muhitinde yer alan yeni yükselen proje. Aykon Suites Projesi, şehrin en ilgi çekici ve en lüks yaşam alanlarından biri olarak, hemen teslim imkanı ile satışa sunulmuş durumda. Aykon Yapı aracılığı ile düzenlenen ve inşa edilen proje, şuanda teslim garantisi ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca toplamda 59 adet konut içeren proje dahilinde 5750 metre kare alan üzerine bir inşanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Proje tipinin ise rezidans olduğunu ve bu yönde satışların tamamlandığını da ekleyebiliriz. Bu bilgileri verdikten sonra, site hakkında geçerli olan diğer teknik özellikler ve fiyat özellikleri ile diğer ödeme seçenekleri hakkında bilgiler verebilir ve bu yönde incelemeler yapabiliriz.

Projenin Temel Teknik Özellikleri

Herkesin aradığı temel özelliklerin, söz konusu proje dahilinde geliştirilmiş bir şekilde yer aldığını ve bu bağlamda da aranan bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu temel özellikler haricinde, site dahilinde bir takım özel teknik ayrıcalıkların da var olduğunu belirtebilir ve site içerisinde bulunan genel özelliklerin şu şekilde olduğunu ekleyebiliriz;

 • Fitness merkezi
 • Açık otopark
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Merkezi uydu sistemi
 • Asansör
 • Hidrofor
 • Sprinkler sistemi
 • Su deposu
 • Ankastre beyaz eşya
 • Balkon
 • Depo – kiler
 • Isı pay ölçer
 • Merkezi sistem ısıtma
 • Tüm doğal afetler için uyum belgesi

Bu özellikler kapsamında bahsetmiş olduğumuz projenin tüm özellikleri ile uygun ve yeterli olduğunu ve hatta lüks bir yaşam için ideal bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu açıdan Aykon Suites Projesi için geçerli olan satışların, yoğun bir ilgi ile karşılandığını ve ayrıca satışların da devam ettiğini belirtebiliriz. Site hakkında vermiş olduğumuz bu bilgiler haricinde, ödeme seçenekleri ve fiyat bilgileri hakkında da inceleme yapabiliriz.

Ödeme Seçenekleri

Site dahilinde sadece 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Dolayısı ile de ödeme imkanlarının da bu yönde geliştirildiğini söyleyebiliriz. Projenin satış aşamasında banka kredisi ile çalışılabildiğini ve bu yönde satış işleminin yapılabileceğini söyleyebiliriz. Dolayısı ile de zorlanmadan bu proje dahilinde bir daire sahibi olabilir ve lüks yaşama adım atabilirsiniz.

Fiyat Seçenekleri

1+0 daire seçeneklerinin en düşük fiyatının 280.000 TL olduğunu ve bu şekilde satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 1+1 daire tipi seçeneklerin de Aykon Suites Projesi kapsamında en az 370.000 TL ve en fazla 730.000 TL olduğunu belirtebiliriz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 440 66 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.