Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

B Modern Residence

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Leitert Bau & Co. KG
Proje Teslim Tarihi: Mart 2017
Fiyatlar ₺: 275 bin TL-325 bin TL
Proje Alanı: 27000 m2
M2 Aralığı: 82 - 110 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
Boğaziçi Köyü, Tuzla Ovası Mevki Bodrum, , Bodrum, Muğla
Proje Hakkında

B Modern Residence’de Hayata Yeni Bi Başlangıç Yapın

Leitert Bau & Co. KG tarafından profesyonel bir biçimde hayata geçirilen hizmetlerden biri olan B Modern Residence çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kendinize eni bir yaşam alanı bulmanızı sağlayacaktır. Muğla Bodrum içerisinde hazırlanmakta olan bu proje kişilerin şehrin o hengame ile dolu olan yaşantısından çıkıp kendi hayatlarını modern bir biçimde kurmalarını sağlamaktadır. Şehirden uzaklaşmak isteyen kişiler için adeta şehir yaşantısına bir alternatif sunan bu proje fiyatlar ı i de ciddi manada bütçeleri rahatlatan bir yapılanmayı da içerisinde bulundurmaktadır. Boğaziçi Köyü içerisinde kuruluş olan bu projenin hazırlanması sırasında şu alt başlıklar dikkatli bir biçimde uygulamaya koyulmuştur;

  • Hidrofor jeneratör ve sus sistemleri konusunda tam manası ile onaylı olan sistemlerin kullanılması konu hakkında benimsenmiş olan özel yapınma olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle söz konusu durum elektrik olduğu zaman şehirden uzak olan mekanlarda bu durumun büyük bir sorun haline geldiği bilinmesi gerekmektedir. B Modern Residence bu problemleri ustaca çözen sistemlerden sadece bir tanesidir.

Proje ile Elde Edebileceğiniz Özellikler Nelerdir?

B Modern Residence Projesi ile beraber kişilerin elde edebilecekleri sistemlerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Öncelikli olarak kişilerin bu proje içerisinde bulunan dairelerde tam bir deniz manzarası ile karşı karşıya kalacakları bilinmektedir.
  • Deniz manzarasının ilerleyen senelerde de yapılan herhangi bir proje ile engellenmemesi için gerekli olan öngörülü adımların her biri atılmıştır.
  • Yetişkinler için birçok imkanı içerisinde bulunduran bu proje içerisinde tabiî ki çocuklar da unutulmamıştır. Hatta çocukların bu dönemlerini muhteşem bir biçimde devam ettirecekleri bir sistem sahibi olmaları da mümkün kılınmaktadır. Ocuk eğitim alanları ve çocuk parkları eğlenceli bir biçimde ve güvenli olarak zaman geçirmelerini mümkün kılmaktadır.

Bu özelliklerin her birini elde edebilmek için yapılması gereken tek şey proje temsilcisi ile iletişime geçmektir.

Proje Fiyatları Nelerdir?

Dairelerin genişliklerine göre elde edilecek olan genel fiyatın da değişim göstereceği bilinmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Daire fiyatı denildiği zaman kişilerin en önemli kriterlerin başında evin kaç adet odadan ve kaç adet salondan oluştuğu akla gelmelidir. Bu projenin fiyat aralıkları ise şu biçimde sıralanmaktadır;

  • 1+1 daire sistemlerini elde etmek isteyen kişilerin 195 bin Lira ödemeleri gerekmektedir.
  • 2+1 daire sistemlerinin elde edilmesi için 245 bin Lira ödeme yapmaları gibi bir koşul ortaya koyulmuştur.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 25 94

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.