Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bademli Lavinya Butik

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Doğa-Erc Yapı Tasarım
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 2 milyon 500 bin TL
Proje Alanı: 3920 m2
M2 Aralığı: 368 - 368 m2
Üniteler: 4+1
Adres:
Maksem Cad. 16960 Bademli-Mudanya, , Bursa
Proje Hakkında

Bademli Lavinya Butik, ayrıcalığın en lüks adresi. Eğer Bursa'da cenneti arıyorsanız, burası sizin için yapılmış olmalı. Sadece 8 villa ve her villa ayrı bir dünya. Her villanın bahçe alanı ve havuzu kendine özel. Evler akıllı sistemle yönetilebiliyor.

  • Elektronik kilit sistemi
  • Şifreli koruma
  • Anahtarsız giriş

Kısacası kendinizi başka bir medeniyette hissetmeniz için her şey ayrı bir özenle tasarlanmış. Burası sadece bir villa site değil, burası gerçek anlamda teknolojinin sanatla bulunduğu yer.

Doğanın En Lüks Doğallı Bademli Lavinya Butik

Doğa - Erc Yapı tarafından hayata geçirilecek olan projenin teslim tarihi Aralık 2017. Ön satış imkânlarından faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bir an önce harekete geçmek gerekiyor. Proje içinde yer alan villaların hepsi 4 + 1 olarak planlandı. Villaların oturumu 368 m2. Üst katta alan eksilmesi söz konusu değil. Üst katta da tam m2 bulunuyor. Yani her iki kat da 368 m. Tavan arası darlığı yaşamıyorsunuz. Üst katta da tavan yüksekliği alt kattakiyle aynı.

3920 m üzerine inşa edilen proje, Bursa'nın ayrıcalık arayışında olan yatırımcılarını bekliyor. Burası muhit olarak en şık yer olarak biliniyor. Çevrede de çok şık villa projeleri yer alıyor. Burada ulaşım problemi de bulunmuyor. Hem Bursa'da, bir Avrupa şehrinde yaşıyorsunuz hem de doğanın güzelliğiyle uyuyup uyanıyorsunuz. Bademli Lavinya Butik villaları, hayatınıza çok büyük bir keyif katıyor.

Verandanızda Keyifli Anılarınız Olacak

Bademli Lavinya Butik villalarının etrafı 9 ve 15 m2 verandayla çevrili. Böylece günün saatlerine göre de bahçenizin keyfini istediğiniz biçimde çıkarabiliyorsunuz. Güneşlenmek isterseniz güneş, gölgede olmak isterseniz her yer veranda.  Elektrik ya da suların kesilmesi sizi ilgilendirmiyor.

  • Hidrofor
  • Jeneratör
  • Su deposu

tam kapasiteyle hizmette.  Ankastre beyaz eşyanız da projeye dâhil. Giyinme odanız ve ebeveyn banyonuz da yatak odanızın daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Tüm malzemelerde birinci sınıf markalar tercih edilmiş. Merkezi ısıtma sayesinde radyatör mesafesini dekorasyonda hesaplamak zorunda kalmıyorsunuz.

24 saat güvenlikli bir sitede oturmak sizin daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Üstelik güvenliğin haricinde 4 saat kayıtta olan profesyonel, gece görüşlü güvenlik kameraları da mevcut. Kapalı otoparkınız sayesinde aracınız da güven içinde. Komşularınızla aynı dili konuşuyorsunuz çünkü onlar da estetiğe ve ayrıcalığa sizin kadar değer verdikleri için oradalar.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0224 236 01 01
Eposta: info@boysem.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.