Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bahçekent Emlak Konutları

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Emlak Konut GYO
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 176 bin 900 TL-506 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 66 - 170 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Hadımköy-Altınşehir Yolu Bahçekent, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Bahçekent Emlak Konutları Kaliteli Bir Kentsel Tasarım Projesidir

İlk olarak İstanbul içerisinde yeni bir kent düzeni yaratmak amacı ile hazırlanmış olan bu proje sayesinde 1506 adet konut karşınıza çıkıyor. Bunların yanında bir de 282 adet ticari ünite de söz konusu oluyor. İçerisinde 1 adet ilköğretim okulu ve bir de kreş sunuluyor. Aynı zamanda bir de cami bu proje içerisinde yer alıyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarına çok önem veriliyor ve bu nedenle de 4kW’lık bir güneş paneli sistemi de burada bulunuyor. Ortak kullanım alanları için gereken enerji buradan üretilecek. Bahçekent Emlak Konutları her zaman yeniliklerin ve öncülüklerin projesi olarak akıllarda kalıyor.

Bu aşamada burada yer alan dükkanlar da satışa sunuluyor. Bu dükkanların brüt olarak metrekareleri 49,53 ile 128,50 arasında değişiyor. En düşük dükkan fiyatı 354 bin TL, en yüksek dükkan fiyatı ise 847 bin TL oluyor.

Bahçekent Emlak Konutları Ödeme Seçenekleri

Kampanya sayesinde sizler de buradan kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorsunuz. İlk olarak %20 peşinat verdiğiniz zaman 120 aya kadar vade yapma fırsatı oluyor. Vadeye de TÜFE uygulaması yapılıyor. Bunun yanında %20 peşinat ile yine 120 aya kadar vade imkanı var ve 0,70 faizle vade imkanı karşınıza çıkıyor. Bahçekent Emlak Konutları içerisinde konut sahibi olmak bu nedenle çok kolaydır.

Bahçekent Emlak Konutları Özellikleri

Özelliklerine bakacak olursanız ilk olarak inşaat alanının 308 bin 809 metrekare olduğunu görebiliyorsunuz. Bu 1. Etap Emlak konutları olarak karşınıza çıkıyor. Bu aşamada Bahçekent Emlak Konutları içerisinde bu daire tipleri bulunuyor.

  • 218 adet 1+1 daire karşınıza çıkıyor.
  • 467 adet 2+1 daire seçeneği sizlere sunuluyor.
  • 675 adet 3+1 daire satışa sunuluyor.
  • 146 adet de 4+1 daire söz konusu oluyor.

Toplamda karşınıza 1506 adet konut çıkıyor ve bir de bunların yanında karşınıza 282 adet ticari ünite sunuluyor. Gerek sosyal alanları gerek ise site özellikleri bakımından burada ev sahibi olmak pek çok insan için büyük bir avantajdır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 27 80

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.