Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bahçeşehir Park

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Atmaca Grup
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 1 milyon 830 bin TL-3 milyon 275 bin TL
Proje Alanı: 20300 m2
M2 Aralığı: 187 - 187 m2
Üniteler: 4+1 , 5+1
Adres:
Doğa Park Cad. Bahçeşehir, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Bahçeşehir’in merkezinde yükselecek konutlar Atmaca Grup tarafından satışa çıkarılıyor. Gölet bölgesinde bulunan Bahçeşehir Park Projesi konut almak isteyenler için sosyal alanlarıyla, alışveriş merkezleriyle çok yönlü konfor sağlıyor. Cadde mağazası konseptini AVM konforuyla bütünleştiren yaşam merkezi olarak her türlü lükse sahip konutlar 400 dönümlük yeşil alanlarıyla da dikkat çekiyor. Aktif yaşam sağlayacak olan projede kent merkezi fonksiyonuna sahip olacak. Bahçeşehir’de çizgi üstü standartlarda konforun sağlandığı, içinde 100 adet mağazanın bulunduğu Alışveriş merkeziyle Bahçeşehir’in kalbi burada atacak. Kültür sanat faaliyetlerinden, fast-foodlara kadar her türlü seçeneğin sunulduğu proje yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Doğayla İç İçe Yeşil Alanları İçindeki Yeriniz Hazır

Geniş aileler için uygun seçenekleri bulunan 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlanan projede ayrıca dubleks konutlarda bulunuyor. Tavan yüksekliğinin 3 metre olarak tasarlandığı projede geniş yaşam alanı sunuyor. 4 adet soft daire seçeneği de ise tavan yükseklikleri 3,5 metre olarak yapılıyor. Akıllı ev sistemiyle kimsenin aklı evinde kalmadan dünyanın bir ucundan cep telefonuyla kumanda edilebilecek.  Örnek dairesi hazır durumda olan projeden konut sahibi olmak isteyenler oturmak amacıyla tercih edildiği kadar yatırım için alanların da dikkatini çekecek nitelikte yapılıyor. En az 187 m2 alana sahip konutlar büyük ailelerinde ihtiyaçlarını karşılayacak. Bahçeşehir Park Projesi içinde yerini almak isteyenlerin % 20 peşin alınmak suretiyle 24 aya varan taksitlerinde sıfır faiz seçenekleri bulunuyor. En düşük konutun değeri metrekaresine göre 1 milyon 830 bin TL’ dan başlayan fiyatlarla en fazla 3 milyon 275 bin TL’ dan satışı gerçekleşiyor.

Bahçeşehir Park Projesi Site Özellikleri

  • Güvenlik
  • Kameralı Güvenlik
  • Fitness Merkezi
  • AVM
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Kapalı Otopark
  • Yürüyüş Parkuru

Bahçeşehir Park Projesi Lüks Konutları Satışa Çıkardı

Konutlarda akıllı ev sistemleri, ankastre beyaz eşyalar, merkezi ısıtma ve yerden ısıtma ve ısı pay ölçer sayesinde harcanan kadar yakıt ödeme imkanı bulunuyor. Konforunu ve güvenliğini düşünenler için tercih edilebilecek Bahçeşehir Park Projesi yatırımcının da en çok ilgi gösterdiği yerlerden birisi oluyor. Site içinde yer alan alanlardan faydalanmak isteyenler şehir merkezine inmeden ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 17 ve 18 katlı iki bloktan oluşan konutlarda hayal edilen konfor açısından eksiği bulunmuyor. Prestijin adı olacak proje 2017 Eylül ayında alıcılarına teslim edilecek.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 412 1 222

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.