Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bahçeşehir Suites

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Rutan İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 320.000TL - 450.000TL
Proje Alanı: 2267 M2
M2 Aralığı: 75 - 250 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Atatürk Bulvarı Koza Mah. 1742 Sok. No:1 Hoşdere-Esenyurt yolu, , İstanbul
Proje Hakkında

Bahçeşehir Suites ile Muhteşem Bir Aile Hayatına Merhaba Deyin

Bahçeşehir Suites yedi yıldızlı otellerin sahip olduğu özellikler ile donatılmak üzere 536 m2 alanda lobi ve resepsiyon bölümü ile hayata geçiriliyor. Suitee televizyonlu dinlenme odanız ve spa merkeziniz de düşünülmüş. Dairelerde yaşam sürecek olanlar kendini otelde konaklıyormuş gibi hissedecek. 22 Katlı oluşturulmuş projede 107 daire yer alıyor. Bunun yanı sıra 6 adet dükkan da sahiplerini bekliyor. 2267 m2'de yapılandırılan Bahçeşehir Suites 60 tane 2+1 - 33 tane 1+1 ve 14 tane 3+1 dairelerden oluşuyor. En küçük daire 75 m2, en büyük ise 250 m2 yaşam alanına sahip.

Kameralı güvenlik ile donatılmış binada açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuklar için eğlence bölümü, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, bilorda, fitness ve spa bölümleri dışında Türk hamamı, restauran, sauna ve sinema yer alıyor.

Ailenize Yeni Bir Yuva Armağan Edin

Bahçeşehir kapsamında elde edeceğiniz sistemin akıllı ev sistemi ile çok yakın bir yapılanmaya sahip olan binada jenaratör,  asansör, yangın merdiveni, hidrafor, yük asansörü ve su deposu bulunuyor. Bahçeşehir Suites içerisinde sizin içinde olmazsa olmaz noktalardan bir tanesinin sağlıklı yaşama alanı olduğundan spa, sauna, wellnes gibi aktivitelerinizi rahatlıkla binadan çıkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Konutlarda beyaz ankastre eşyalar, merkezi ısıtma, ısı ölçer ve split klimalara yer verilmiş.

Yalıtım, deprem, yapı ve zemin detaylarının hepsinde yeterliliği onaylanmıştır.

Siz de çok kısa bir zaman aralığı içerisinde bu dairelerden bir tanesine sahip olma imkanını elde edebilirsiniz. Kısa bir sürede ailenize çok daha yeni bir yaşam alanı sunabilir ya da yatırım amaçlı satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Otel konforunda ve özelliklerinde olan Bahçeşehir Suites ödeme koşulları henüz belirlenmemiştir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0543 904 93 44
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.