Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Başakşehir 1408-3 Plazası

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Alzamil Gayrimenkul, Fuzul Yapı
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 123 bin 249 metrekare
M2 Aralığı: -
Üniteler: 172 adet 2+1, 154 adet 3+1, 50 adet 4+1, 24 adet 5+1
Adres:
Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Başakşehir 1408-3 Plazası ile Huzurlu Bir Yuvanın Sahibi Olun

Başakşehir kapsamında sizin de çok kısa bir süre içerisinde bir daire sahibi olmanız için yapmanız gereken tek şeyin kendi bütçenize uygun olan atılımlarda bulunmak olduğunun farkına varmanız gerekmektedir. Bu atılımlar sizi maddi olarak gözünüzü korkutmamalıdır. Tam aksine kişiler kısa bir sürede bütçe olanakları ne olursa olsun kendilerine uygun bir daire bulma imkanını elde edebilirsiniz. Başakşehir 1408-3 sitesi; kapsamında sizin için de uygun olan tasarım özellikleri iyi olan ve maddi olanak bakımından da sizi tatmin edecek bir yapının bulunabileceğini eklemek gerekmektedir. Bir site içerisinde elde edilebilecek olan seçeneklerin başında gelen durumların ilk sırasına dairelerin genişliği gelmektedir. Dairenin genişli bakımından üst sırada bulunması fiyat bakımından da üst noktada olacağı manasına gelmektedir.

Plazanın Özellikleri Nelerdir?

Başakşehir 1408-3 sitesi kapsamında kişilerin elde edecekleri sistemlerin başında şu olanaklar gelmektedir;

  • Spor salonları ile kişilerin elde edecekleri sağlık olanaklarının üst seviyelere taşınması
  • Sineme olanakları
  • Küçük bir çarşı ile kişileri günlük ihtiyaçların sağlanması
  • Dekorasyon olanaklarının şık olması
  • Sitenin modern bir yapı ile ortaya koyulması

Bu olanaklardan faydalanırken kişilerin kendilerine uygun bir tarifenin benimsenmiş olması gerektiğini de eklemek gerekmektedir. Siz de kısa sürede işlem gerçekleştirmek için ve sitelerin tasarım özelliklerini tam manası ile tanımak için internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Dekorasyon Özellikleri ve Geçerli Olan Genel Sistemler

Site kapsamında kullanılmakta olan teknik sistemlerin günümüzde kullanılan ana noktanın akıllı evlere yakın bir tasarım ile ilişkili olduğunun da farkında olmak gerekmektedir. Siz de çok kısa bir süre içerisinde bütün bu imkanlardan faydalanma ve farklı görüşleri dikkate alma imkanını değerlendirmeye almanız gerekmektedir. Sitenin görsel özelliklerini saha ziyareti yaparak görmek ve farkına varmak istemiyorsanız; uzaktan görüş olanaklarının sağlanması için internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Ziyaret işlemleri sırasında siz de bütün yapının 3 boyutlu bir analizini görme imkanının da elde edebilirsiniz.

Başakşehir 1408-3 sitesi içerisinde siz de daire sahibi olmak isterseniz bunun için taksitli bir ödeme yapısını benimsemiş olmalı ve ardından işin içerisine kendi isteklerinizi sokmanız gerekmektedir. Bu isteklerinizin ışığında dekorasyonda bazı değişiklikler yaptırabilme imkanını da elinizde saklı tuttuğunuzun farkında olmanız gerekmektedir. Sizin için asıl önemi olan konu trendleri yakalayan bir sistem ise bunu Başakşehir sitesinde çok kısa bir süre içerisinde bulma imkanını elde edebilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: -
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.