Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Başakşehir 1409-1

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Asaf İş Adi Ortaklığı
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 51882 metrekare
M2 Aralığı: -
Üniteler: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Adres:
Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Başakşehir 1409-1 Vasıtası ile Yepyeni Bir Hayata Adım Atın

Kişilerin hayatında tıkanma noktaları olabilmektedir. Kişilerin elde edecekleri ana noktanın huzurlu bir yaşam alanı olduğunun ve bu yaşam alanı içerisinde çok daha sistemli bir yapıya sahip olacağınızın da farkında olmanız gerekmektedir. Sizin için önemli olan kısım dekorasyon olanakları ve imar faaliyetleri kadar bir de ekonomik yönler varsa; siz de bu yönler ile çok kolay bir biçimde kendinize uygun bir ödeme planı yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için de asıl önemli olan konu ekonomi ise Başakşehir 1409-1 plazasında bir daire almak isterseniz kendinize uygun ekonomik bir düzenlemenin yapılmasının mümkün olduğunu da belirtmek gerekmektedir.

İstanbul’dan Bağımsız Bir Yaşam Alanı

İstanbul denildiği zaman kişilerin aklına bir kaos gelmektedir. Bu kaostan uzaklaşmak için ve muhteşem bir yere sahip olan ailenizi daha de yüceltmek için öncelikli olarak bu projeden yararlanma imkanını değerlendirmeye alabilirsiniz. Sizin için olmazsa olmaz noktalardan biri olarak karşımıza çıkan durumlardan biri olan Başakşehir 2019 senesi içerisinde; size teslim edilecek hale getirilecek ve hazırlanacaktır. Dekorasyon konusunda özel istekleriniz olduğu zaman bunu binaların genel özellikleri tamamlandıktan sonra detayların tanımlanması konusunda belirtebileceğinizi eklemek gerekmektedir.

Başakşehir 1409 Olanakları

Başakşehir 1409-1 sitesi içerisinde daire sahi olduğunuz zaman elde edeceğiniz imkanlardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • 546 adet konut ile muhteşem bir şehir ortamı
  • Geçmişte kalan unutulmuş toplumsal derleri canlandıracak muhteşem bir ortamın ortaya çıkarılması
  • 2+1 den başlayaak 5+1 e kadar ilerleyen muhteşem bir sisteme sahip olan ve her müşteri tipini memnun edebilecek yapıda bir sistem

Tüm bu olanaklardan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak ödeme planı konusunda olmazsa olmaz noktalardan bir tanesidir. Siz de maddi olanınız yüksek olsa da düşük olsa da bu plaza içerisinde gerçekleşecek; bütün olanaklardan faydalanma imkanını elde edebilir ve kendiniz için uygun olan bir yapının belirlenmesinde rol oynayabilirsiniz. Başakşehir 1409-1 plazası içerisinde oluşturulmuş olan olanakların başlıca özelliklerinden bir diğerinin de büyükşehirden kaçış için olmazsa olmaz alternatif olduğunun da; farkına varılması gerekmektedir. Siz de çok kısa bir süre içerisinde aklınıza takılan soruları yöneltme ve mümkün olduğu kadar; aklınızdaki soru işaretlerini giderme imkanını hem internet sitelerinden hem de inşaat ile alakalı verilmiş olan yetkililerin telefonlarından konu ile alakalı bilgi alma imkanını değerlendirmeye alabilirsiniz. Siz de kendi konutunuzu elde edip anahtarınızı teslim aldıktan sonra durumun olumlu yönde çok daha farklı olacağını belirtmek gerekmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: -
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.