Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Başakşehir Merkez Çarşı

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Makro İnşaat - Akyapı
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 150 bin TL
Proje Alanı: 45389 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
Kayabaşı Mah. Evliya Çelebi Cad. No:3, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Başakşehir Merkez Çarşı ile Şehrin Sresinden Tam Olarak Uzaklaşın

Başakşehir Merkez Çarşı ile şehrin içerisinde elde edeceğiniz sistem özelliklerinden muhteşem bir yapının ve yaşam alanının içerisinde bulunma imkanını elde edebileceğinizin farkında olmanız gerekmektedir. Kişilerin elde edecekleri imkanların çeşitli olması bu sitenin daha çok kişi tarafında kullanılma istenmesini de beraberinde getirmektedir. İstanbul’da birçok farklı yaşam alanının olmasına rağmen kişilerin özellikle Başakşehir’de yapımı planlanan siteye odaklanılması sizin içim  muhteşem bir fırsa dönüşeceğinin de farkında olmanız gerekmektedir. Başakşehir Merkez Çarşı ile bireylerin elde edecekleri olanakların çeşitleneceğini ve muhteşem bir yapının ortaya koyulmaya başlanacağının da farkına varılması gerekmektedir. Bu sitenin hem ticari hem de sosyal yönünün olduğunun da altının çizilmesi gerekmektedir.

Merkez Seçimi ve Daire Satın Alımı

Daire satın alımı konusunda kişilerin elde edecekleri ödeme planının tam manası ile alıcıların ekonomik özelliklerine göre değişim göstereceğinin de farkında olunması gerekmektedir. Bir diğer deyiş ile kişilerin site içerisinde elde edecekleri daire ekonomik olanakların imkanların sınırlı olması ile sıkıntıya sokulmamaktadır. Kişilerin ortaya çıkaracakları maddi olanakların ve ödeme planının sizin tarafınızdan belirleneceğinin altının çizilmesi gerekmektedir. Peşinat ödeyerek kişilerin taksite girip yapmaları daha küçük miktarlar ile taksitlendirme yapabilecekleri manasına gelmektedir. Siz de bu konuda fikir sahibi olmak istiyorsanız sizin için olmazsa olmaz unsurlardan bir tanesinin hiç kuşkusuz ki internet sitesini ziyaret etmeni size yeterli bilgiyi sağlayacak olan olanakların başında gelmektedir.

Daire -Dükkan Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Daire satın alımı sonrasında bireylerin elde edecekleri olanakların da direkt olarak çeşitleneceği ve farklı sistemlerin oraya koyularak kişilerin isteklerine uygun bir biçimde dekorasyon olanaklarının da tamamlanması söz konusudur. Bu noktada tasarım ile alakalı olan konularda siteden dilediğiniz gibi isteklerde bulunma ve kendinize özgü bir yapının oluşturulması için adım adım ilerleme imkanını elde etme yolunda ilerleyebilirsiniz. Başakşehir Merkez Çarşı ile siz de yaşam kalitenizi üst noktalara taşıma imkanını elde edebilir ve yaşam kaliteniz ile doğru orantılı olarak yaşandan aldığınız kalitenin de artış sağlayacağını eklemek gerekmektedir. Kişilerin bu sitede elde edecekleri olanaklardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Yeşil alan
  • Spor kompleksi
  • Küçük bir şehir oluşumu
  • Eski mahalle unsurunun yeniden canlandırılması

Bu olanaklara ek olarak dekorasyon konusunda istediğiniz olanakların ortaya koyulması bakımından gerekli isteklerin ve taleplerin ortaya koyulabileceğini de eklemek gerekmektedir. Sizin için gerekli olan döşemelerden tutun mimari faktörlere kadar değişim yapabileceğinizi de eklemek gerekmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 61 71

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.