Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Başyapıt Dragos

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Başyazıcı Grup
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Altayçeşme Mah. Seri Sok. Maltepe, Maltepe, İstanbul
Proje Hakkında

Aile konsepti ile tasarlanmış Başyapıt Dragos Projesi rezidans şeklinde dizayn edilmiş olup hem aile ortamının sıcaklığını sağlamakta hem de huzur ve lüksü bir arada sizlere sunmaktadır. 2018 Aralık teslimli yapılan projede 145 konut bulunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olanağı sağlayan proje İstanbul’un en nezih semtinde Anadolu yakası Maltepe’de inşa ediliyor. Başyazıcı Grup tarafından inşa edilen bu rezidansta siz de ev sahibi olarak hem geleceğe yönelik yatırımınız gerçekleştirebilirsiniz hem de aileniz il birlikte rahat ve güvenli bir ortama kavuşabilirsiniz. Konutların yanı sıra sunduğu dükkanlar ile de bir yaşam merkezi oluşturmayı amaçlayan Başyapıt Dragos Projesi sizlerin aradığı tüm olanakları bünyesinde barındırmaktadır. Sizler için tasarlanmış hizmetleri arasında:

  • Açık yüzme havuzu,
  • Adalar manzarası,
  • Çocuk oyun alanları,
  • Çocuk yüzme havuzu,
  • Deniz manzarası,
  • Güneşlenme terası
  • Kameralı güvenlik ve
  • Kapalı otopark

Hizmetleri ile birlikte bir konutta aradığınız bütün özellikleri bünyesinde sizler için barındırmaktadır.

Rahatlığı Başyapıt Dragos İle Bulacaksınız

Başyapıt Dragos Projesi ile birlikte İstanbul’un kalabalık ve gürültülü yaşamından uzaklaşarak aradığınız aile rahatlığı ortamına ulaşmanız çok kolay. Dap Dalga Kule’nin hemen yanında yükselecek olan 26 katlı bina ile modern yaşamın izlerini kaybetmeden şehrin gereksinimlerini sağlayacak şekilde yaşantıya kavuşacaksınız. Adalar ve deniz manzarası ile bütünleşmiş bu projenin içerisindeki dairelerin %60 ı 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Ödeme koşulları henüz belirlenmemiş olan bu proje için siz de ön rezervasyon yaparak istediğiniz daireyi satın alabilirsiniz.

Huzurlu Bir Gelecek İçin Sizin İçin En İyi Tercih

Teras katları ve balkonları daha geniş tasarlanan projede sizin rahat ve huzurlu hissetmeniz ilk koşul olarak düşünülmüştür. Ufak odalardan oluşan kullanışsız daireler yerine daha fazla metrekarelik alanlar şeklinde tasarlanan dairelerde sıkışmadan, eşyalarınıza yer derdi aramadan, kalabalık bir görüntü oluşturan odaların aksine geniş ve ferahlığı hissettirecek dizaynlar tercih edilmiştir. Ev içerisinde kullanılan tüm malzemeler sizlerin uzun süre kullanımına uygun olacak şekilde kaliteli malzemelerden tercih edilmiştir.

Maltepe konumunun merkezine inşa edilen bu proje ile birlikte hem okullara ve hastanelere yakınlık sağlamış olacaksınız hem de ulaşımınız kolaylaşacak. Metro ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumu sayesinde seyahatlerinizin dönüşünde gündelik koşuşturmanız esnasında sorun yaşamadan tüm ulaşım ağlarına erişmiş olacaksınız. Başyapıt Dragos Projesi aileniz ve sizin rahatlığını projede ilk sağlanması gereken hizmet olarak görmüş ve buna uygun inşa planı hazırlamıştır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 90 17

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.