Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Belgrad Life Villa

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Metal Yapı Konut
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 10000 m2
M2 Aralığı: 150 - 285 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mah. Kemerburgaz, , Eyüp, İstanbul
Proje Hakkında

İlk olarak hem Fatih hem de Belgrad ormanlarının tam ortasında kalan Belgrad Life Villa projesi Kemerburgaz’da yükseliyor. Bunun yanında diğer özellikleri ve yeşil bina olması sayesinde LEED Sertifikası almak için aday gösteriliyor. Hem ormanların hem de yeşil alanların bu projenin içerisinde fazlaca bulunuyor olması insanları etkiliyor. Yapılaşmadan sıkıldınız mı? Her yerde beton bloklar görmek istemiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken bu proje üzerinden ev satın almak oluyor. İlk olarak buranın tasarımında Kerem Piker KPM Mimarlık Ofisi karşınıza çıkıyor. Şu an için ön talep aşamasında yer almış olan projenin Ekim ya da Kasım aylarında satışa sunulması da bekleniyor.

Yakınlık bölgelerine baktığınız zaman bu durumdan hayli memnun olacağınızı görebiliyorsunuz. Çünkü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 35 km, FSM Köprüsü 28 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü 25km uzaklıktadır. Aynı zamanda Atatürk Havaalanına 30 dakika uzaklıkta yer alıyor. Son olarak 0,5 km uzaklıkta da 3. Köprü bağlantı yolu karşınıza çıkıyor.

Belgrad Life Villa’da Ödeme Seçenekleri Henüz Aktif Değil

Proje tam olarak ön talep döneminde olduğu için ne yazık ki bir fiyat söz konusu değildir. Bu nedenle de bu projeden ev satın almak istiyorsanız bir süre daha beklemek zorunda kalıyorsunuz. Lansman arkasında satışlar başlayacak ve ödeme seçenekleri de fiyatları da net bir şekilde ortaya çıkmış olacaktır.

İlk olarak Belgrad Life Villaprojesi Metal Yapı tarafından projelendirilmiştir. 10 bin metrekare yerleşim alanı bu projede karşınıza çıkıyor. 8 adet blok sunuluyor ve burada tam 42 adet konut yer alıyor. 150-285 metrekare alanında daireler söz konusu oluyor. 2+1’den başlayan daireler 5+1’e kadar çıkabiliyor.

Belgrad Life Villa Sitesi İçerisinde Yer Alan Özellikler Hayatı Kolaylaştırıyor

Olanaklara baktığınız zaman bu durumdan memnun olabiliyorsunuz. Hem çok daha mutlu hem de çok daha kaliteli bir yaşam elde edebilmek için ormanın ve yeşilin huzur veren kollarına kendinizi bırakmanız gerekiyor. Bu aşamada Belgrad Life Villaprojesinde bunlar karşınıza çıkıyor.

  • Açık yüzme havuzu sayesinde yaz aylarında tatile gitmenize gerek kalmıyor.
  • Çocuk yüzme havuzu sayesinde çocuklarınız da havuzda zaman geçirebiliyor.
  • Güneşlenme terası sayesinde yaz aylarında mükemmel bir bronzlukta gezebiliyorsunuz.
  • Güvenlik sayesinde site içerisinde güvenli bir şekilde durabiliyorsunuz.
  • Kameralı güvenlik sayesinde gelen kişileri görebiliyorsunuz.
  • Kapalı otopark sayesinde araç park etme sorunu yaşamıyorsunuz.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 322 1 999

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.