Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Benevre Beytepe

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Elbiz İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ağustos 2017
Fiyatlar ₺: 230 bin TL-589 bin TL
Proje Alanı: 5085 m2
M2 Aralığı: 71 - 148 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1
Adres:
Kanuni Sultan Süleyman Blv. 5387. Cad. No:52/F Beytepe, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Benevre Beytepe Sayesinde Her Yere Çok Yakın Olacaksınız

Ankara Beytepe içerisinde yer alan bu Benevre Beytepe projesi farklı bir konsept ile karşınıza çıkıyor. Bu aşamada rezidans olarak sunulan bu proje içerisinde yatırımcılar büyük bir kar elde edebiliyor. Her ne kadar tüm ruhsatlar teslim edilmiş olsa bile 10 yıla kadar da konut kredisi kullanmanız mümkün oluyor. Aynı zamanda 3,05 metre yüksekliğinde olan tavanlar da sizlere ferah bir hava sunuyor.

Öncelikle pek çok sosyal alanın tam ortasında olduğunu söylemek gerekiyor.  Cepa Kentpark AVM’ye çok yakındır. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi de yine buraya yakın olan bir konumdadır. Çevresinde ODTÜ, Bilkent üniversitesi de yer alıyor. Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Atılım Üniversitesi de çevresinde yer alıyor. Kızılay 14 km uzaklıkta bulunuyor. Şehir hastanesi de yine çok yakında yer alan başka bir ayrıcalıktır. Bunun yanında içerisinde her zaman ankastre ürünler söz konusu oluyor. Lake ahşap ürünler ve bunun yanında lamine parke seçenekleri de yer alıyor. Pet konaklama merkezinden fitness merkezlerine kadar pek çok seçenek karşınıza çıkıyor.

Benevre Beytepe Projesi Fiyatları ve Getirileri

İlk olarak burada yatırımcılar için kira garantisi sunuyor olmasıdır bu aşamada eğer ki firmaya kira vekaletnamesi verirseniz o zaman 1+0 daireler 1000 TL’den, 1+1 daireler 1250 TL’den ve 2+1 daireler de 1500 TL’den kiraya verilecektir. Eğer ki kiracı bulunamıyorsa o zaman firma sizlere hem kiranın yarısını hem de aidatı ödüyor.

Buradan ev alacaksanız en uygun fiyata sahip olan daire 230 bin TL en yüksek fiyata sahip olan daire ise 589 bin TL olarak karşınıza çıkıyor. Banka kredisini Benevre Beytepe projesi için kullanabiliyorsunuz.

Benevre Beytepe Proje Detayları

İlk olarak Elbiz İnşaat güvencesi ile bu proje hayata geçiriliyor. 27 katlı tek bir blok sunuluyor. İçerisinde 167 adet daire karşınıza çıkıyor. 1+0-1+1-2+1 seçenekleri bulunuyor. Benevre Beytepe daire tipleri bu şekildedir:

  • 1+0 daireler 38-40 metrekare
  • 1+1 daireler 56-77 metrekare
  • 2+1 daireler 98-106 metrekare olarak karşınıza çıkıyor.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 8 718

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.