Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Beyttürk Orman

2.00
Proje Özellikleri
Firma: Beyttürk İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 140 bin TL
Proje Alanı: 5000 m2
M2 Aralığı: 27 - 211 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Çınarcık, Yalova, Türkiye, , Yalova
Proje Hakkında

Beyttürk Orman Projesi Modern Mimari ile Rahatlığı Bir Araya Getiriyor

İlk olarak Marmara Bölgesi içerisinde yer alan ve her geçen daha da değerlenen Yalova içerisinde yer alan bu proje sizlere pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyor. Öncelikle hem sosyal alanları ile hem de mimarisi ile dikkat çekici bir alan olarak karşınıza çıkıyor. Beyttürk Orman projesi aynı zamanda denize de 50 metre uzaklıkta yer alıyor. Hem doğanın tüm güzelliklerini bir arada buluyorsunuz hem de kaliteli bir hayat sürebiliyorsunuz. Proje içerisinde hem kadınlar için hem de erkekler için ayrı ayrı sosyal alanlar bulunuyor.

Bir kere hem temiz havası hem de yeşilin tüm tonlarını bir arada bulundurması bu projeyi bir tık daha öne taşıyor. Aynı zamanda Yalova Körfez köprüsünün yakınında da bulunduğu için zamanla çok daha değerli bir proje olacaktır.

Beyttürk Orman Projesi İçerisindeki Fiyatlar

Proje içerisindeki detaylara baktığınız zaman karşınıza pek çok fiyat seçeneği çıkıyor. Ama burada en uygun fiyat 140 bin TL olarak sunuluyor. Beyttürk Orman projesinden ev almak için fiyatlara baktığınız zaman %25 oranında bir peşinat ile aylık 2 bin 500 TL ödeyerek ev sahibi olabiliyorsunuz. Aynı zamanda banka kredilerini de bu proje üzerinde kullanabiliyorsunuz.

Beyttürk Orman Proje Detayları

İlk olarak projenin detaylarına da hakim olmanız gerekiyor. Çınarcık bölgesi içerisinde 5 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Bunun yanında proje içerisinde 5 adet blok bulunuyor. Toplamda ise 210 adet daire söz konusu oluyor. İlk olarak karşınıza bu seçenekler çıkıyor: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri her zaman bu projenin içerisinde sizlere sunulacaktır. Beyttürk Orman projesi içerisindeki tüm bloklar 4 katlıdır. Bu aşamada 1+0 daireler 27 metreden başlıyor. Proje içerisindeki en büyük daireler ise 211 metrekare alana sahiptir.

 • Açık yüzme havuzu
 • Basketbol sahası
 • Çocuk oyun alanları
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Fitness merkezi
 • Güvenlik
 • Kafe
 • Kameralı güvenlik
 • Restoran
 • Sauna
 • Türk hamamı
 • Yürüyüş parkuru
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 850 771 11 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.