Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bosphorus Ankara

5.00
Proje Özellikleri
Firma: On Altın A.Ş.
Proje Teslim Tarihi: Temmuz 2017
Fiyatlar ₺: 250 bin TL-420 bin TL
Proje Alanı: 38700 m2
M2 Aralığı: 66 - 220 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 3,5+1 , 4,5+1
Adres:
Şehit Osman Avcı Mahallesi, Kaplan Caddesi, Etimesgut NO 16, , Etimesgut, Ankara
Proje Hakkında

Bosphorus Ankara Evleri

Bosphorus Ankara'da, Ankara'da denizin olduğuna inanacaksınız. İyot kokacak dimağınızda ve siz hep serin bir düşte uyanacaksınız sabaha. Keyifli bir projede, muhitin sakini olmak ister misiniz? Sakin ve huzurlu bir yatırım yapmak, coşku dolu anlar yaşamak, değerine değer kata bir geleceğe sahip olmak için bizimle görünün. 2017 yılında teslim edilecek daireleriniz, sizleri bekliyor. Komşunuz size benzeyecek. Tercihiniz keyif ve kaliteden yapan değerli site sakinleri, aslında bambaşka bir Ankara'da yaşayacaklar. Mavi Ankara'nın gecesinde yıldızlar ve yakamoz seyrinde olacaklar. Siz de bu muhteşem değişimin içinde, başka bir iklimde olmak isterseniz, sizi Bosphorus Ankara'ya davet ediyoruz.

Bosphorus Ankara, Etimesgut'ta. 66 m2 ile 220 m' arasında değişen daireler içerisinde sizin için hangisi uygun?

2 + 1

3 + 1

4 + 1

daire seçeneklerinden birisi sadece sizin için yapıldı. Bu projede 650 tane konut var. Her biri birbirinden yuva ve birbirinden ayrıcalıklı. Bosphorus Ankara projesi, Ankara'yı maviye boyuyor. Umudun sahilinde bir yaşam alanı keşfetmek, dairelerden birinin sahibi olmak, size çok yakışacak. Siz de daha farklı bir dünya istiyorsanız ama çok da uzağa gitmek istemiyorsanız, adresiniz belli. Ankara'ya âşık herkes, denizi Ankara'ya çok yakıştırdı. Biz de sizleri bu projeye çok yakıştırıyoruz. Kendinizi ve hayallerinizi alıp, satış ofisimize gelin. İçinizin müziği çalmaya başladığında, gülümseyin. İşte konfor sizi valse davet ediyor. Bir baloya katıldığınızı ve ömrünüzün en değerlisi olduğunuzu o an fark edeceksiniz. Bu balo hiç bitmeyecek. Her misafiriniz b ihtişamı evinizde hissedecek.

Bosphorus Ankara, değişimi seven herkesin tek tercihi. Biz hayal ettik ve sizin hayallerinize aktı mimarimizdeki tüm detaylar. Bir fısıltı duyuyorsanız, onu iyi dinleyin. Sizi geleceğe çağırmakta olan bir tılsım var. Bu tılsım size fısıldıyor. En iyi yatırım, " An " a yapılan yatırımdır. Diğeri de zaten tapunuzdaki detaylardır. Anlarınızı keyifle yaşamak ve çok özel hatıralar biriktirmek için, biz mükemmeli inşa ettik mükemmeli seçmek isteyen özel insanlar için. Kendinizi özel hissetmenizi istiyoruz. Bunu için de projemizin temelinden tepesine her detayında kaliteye önem verdik. Bu önemi size ikram ettik. Alır mısınız? Keyfinize keyif katacak sosyal imkânlar, ulaşımda sorunsuz çözümler, 24 saat ful güvenlik, açık ve kapalı havuz kısacası istediğiniz her şey tek yerde sadece size özel. Hayallerinizin burası dediği tek yerde bekliyoruz. Siz adresi biliyorsunuz. Biz de geleceğiniz biliyoruz. Görüşmek üzere.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 502 10 30
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.