Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bostancı Delüxe Residence

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Yapıen İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mart 2018
Fiyatlar ₺: Belirtilmedi
Proje Alanı: 2.200 m2
Üniteler: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Adres:
Bostancı Mahallesi, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Yapıen İnşaat Bostancı'da lüx yaşamın yeniden tanımlandığı bir Rezidans projesi ile karşımıza çıkıyor. Bostancı Delüxe Residence Ön talep döneminde lansmana özel fiyat ayrıcalığı ile tanıtılıyor.

Bostancı Delüxe Residence Daire Özellikleri:

2 bin 200 metrekarde alan üzerinde tek blok halinde yükselen Residence projesi toplam 15 kat üzerinde 65 konuttan oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinden oluşan projede; yüzde 70 oranında yeşil alan tasarlandı. Projede Dubleks daire seçeneklerini de bulmak mümkün. Bostancı Delüxe'de dairelerin önemli özelliklerinden biri ise; 11. inci katlardan itibaren tüm dairelerin adaları gören deniz manzarasına sahip olması.

Bostancı Delüxe Residence Lokasyon Avantajı:

Bostancı'da hayata geçirilen proje; ulaşım açısından bir çok kolaylığı olmasının yanısıra yatırım avantajı da sağlıyor..

 • Bostancı İskelesi - Beş Dakika (5 Dk.)
 • Bağdat Caddesi - Beş Dakika (5 Dk.)
 • Metro İstasyonu - İki Dakika (2 Dk.)
 • Minibüs Yolu - İki Dakika (2 Dk.)
 • E5 Karayolu - Üç Dakika (3 Dk.)

Ulaşım aksları noktasında yer alan Bostancı Delüxe Residence Projesi tüm ulaşım kanallarını kolaylıkla kullanabileceğiniz konumda yer alıyor.

Ayrıca projenin etrafında; Okul, Hastane, Eczane, Mağazalar, Cafeler, Restoranlar, ve daha birçok kurum ve kuruluşlar yer alıyor.

Sahile yakın konumda yer alan proje Cadde yaşamını tercih edenler için oldukça cazip seçenek olarak görülebilir.

Bostancı Delüxe Residence Fiyat Bilgisi:

Proje Lansman döneminde ve öntalep topluyor. Bu dönemde erken rezervasyon ve satınalma yapıldığı taktirde avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanılabilir. Peşin ödemelerde indirim seçeneği sunan projede kişiye özel ödeme seçenekleri değerlendirilebilir.

Bostancı Delüxe Residence Teslim Tarihi:

Projenin 2018 Mart ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Yapıen İnşaat Firması Kimdir?

İstanbul'da birbiri ardına proje üreten firmalar görüyoruz. Bazen proje açısından yaşam için yada yatırım yapmak istiyorsak projeyi yapan firmaya göre seçim yaparız. Yapıen İnşaat Firması; yaklaşık 25 yıldır inşaatta taahhüt işleri ve konut projeleri üretiyor.

 • BAYBURT BAHÇEŞEHİR 2.ETAP 70 VİLLA
 • BURSA YENİŞEHİR KIZ MESLEK LİSESİ İNŞAATI. (BURSA YİKOB )
 • KOCAELİ HEREKE İMAM HATİP ORTAOKULU İNŞAATI
 • ÜMRANİYE ŞERİFALİ BİLGİ EVİ İNŞAATI
 • ANTALYA SARISU ÇAYI KÖPRÜ İNŞAATI (ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ )
 • KARTAL KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ
 • YALOVA ÇİFTLİKKÖY OKUL PROJESİ
 • Džemal Bijedić University of mostar

Devam eden projeleri arasında yer almaktadır.

Kentsel Altyapı, Fabrikalar, Endüstriyel Tesisler, Okul, Hastane, İş Merkezi ve Bina Konut Projeleri üreten Yapıen; Bostancı Delüxe Residence ile faaliyetlerine Lux Konut Projesi ve Residence Proje konseptini eklemiştir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0(850) 532 69 69
Websitesi:
Eposta: info@yapien.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapıen İnşaat Kimdir?

Antalya ve Bayburt'un öncü markalarından biri olan Yapıen İnşaat, 1992 yılından bu yana taahhüt ve konut projeleri üzerine inşaat çalışmaları yürütüyor. Bugüne kadar bine yakın konut projesi üreten Yapıen İnşaat şimdi ise İstanbul'un marka semtlerinde marka projelerle adını duyurmak istiyor.

Uzman kadrosuyla inşaat çalışmalarını yürüten Yapıen İnşaat, tüm çalışanlarını kendi bünyesinde istihdam ediyor. Kalite ve iş güvenliğinde öncü olan Yapıen İnşaat, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

İnşaat sektörünün önemli projelerinde adını sıkça duyduğumuz Yapıen İnşaat, geçen 25 yıl içinde pek çok başarılı projeye imzasını attı.

Taahhüt işlerinin öncü firmalarından Yapıen İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşa etti. Yapıen İnşaat, ayrıca otel, motel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri ve kentsel altyapı projelerinde yer aldı. Bu konudaki çalışmalarına halen devam eden Yapıen İnşaat, artık konut projelerine daha fazla ağırlık vermeyi hedefliyor.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.