Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

BrooklynDream

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Pana Yapı
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 5.500 tl
Proje Alanı: 105.000 m²
M2 Aralığı: 60 m² – 200 m²
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Fikirtepe, Yumurtacı Abdi Bey Cad. Barış Sok., , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

BrooklynDream İle Mutluluk Sizinle

İstanbul’un değiştiğinin en iyi kanıtı olan Fikirtepe yeni proje ve yatırımlar ile yükseliyor. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşümünün gerçekleştiği Fikirtepe’dePana Yapı çok güçlü projelere imzasını atıyor. Bu projelerden biri olan BrooklynDream size rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğü bir dünya vaat ediyor. Tamamlanma aşamasında olan bu eşsiz proje BrooklynDream ile mutluluk sizinle.

Anadolu Yakasının merkezinde yer alması beklenen Kadıköy Fikirtepe projesi ile okul, alışveriş merkezi ve hastanelere yakın mesafede konforlu ve kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz. Pana Yapı’nın gelecek adına oluşturduğu rüya projeleri, kaliteli yaşam alanlarını artırarak lük yaşam ile yeni çağ konsepti yaratıyor.

BrooklynDream Projesi Yaşam Alanları

Benzersiz bir yaşam alanı hazırlayan BrooklynDream, herkese ferah, şık, lük ve konforlu bir hayat sunuyor. 23 katlı bloklardan oluşan bu alan toplam 650 daire ile 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sağlıyor. 60 metrekareden 200 metrekareye kadar değişen büyüklükler ile istediğiniz daireyi seçebilirsiniz. BrooklynDream ile mutluluk sizinle projesiyle sosyal hayatınızı genişletebilir, aradığınız herşeyi elinizin altında bulabilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzları, spor ve fitness salonları, alışveriş merkezleri, ofisler, yürüyüş parkurlarıi özel toplantı salonları, çocuk parkları ve daha fazlası BrooklynDream ile kapınıza getiriliyor. Şehrin tüm imkanları bu proje ile bir adım ötenizde. Kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için endişe etmeden kendi şehrinizde özgürlüğünüzü yaşayabilirsiniz. Yüksek seviyede güvenlik önlemleri ile BrooklynDream sizi sizden daha çok düşünüyor.

BrooklynDream Yapısal Özellikleri

En yeni teknolojiler ile hazırlanan Brooklyn yapıları betonarme yapı ve depreme dayanıklı malzemeler ile hazırlanıyor. Güvenliğiniz için her şeyin düşünüldüğü yapılarda yangın asansörleri, basınçlandırılmış yangın merdivenleri, yangın algılama gibi birçok imkan bulunuyor. Ayrıca her kat için özel bahçe ve benzersiz çevre düzenlemesi ile kendinizi özel hissetmeniz sağlanıyor. Çocuklarınızın doyasıya eğlenebileceği, özgürce hareket edebileceği sosyal alanlar sayesinde sizde güvenle dinlenmenize ve keyif geçirmeye bakabilirsiniz. Özel bir mahalle yapısına sahip, zengin sosyal hayatı içinde barındıran Brooklyn Avrupa Yakası için daha lüks bir gelecek sunuyor. Peki neden BrooklynDream? Çünkü BrooklynDream ile mutluluk sizinle. Bu proje ile sahip olabilecekleriniz;

  • Brooklyn ile şehrin rahatsız edici unsurlarından uzak eğlenceli ve güvenli bir hayat yaşayabilirsiniz.
  • Sayısız sosyal imkanı sayesinde şehrin içine dalmadan spor, fitness, yüzme havuzu gibi seçeneklere ulaşabilirsiniz.
  • 7/24 güvenlik ile aileniz ve sevdikleriniz için bir an olsun endişelenmeden sosyalleşebilirsiniz.
  • Hastane, okul ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile dilediğiniz her yere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 80 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.