Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Bulvar Atakent

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Maksem Oğuzkağan Ortaklığı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 22274 m2
M2 Aralığı: 109 - 183 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Atakent M. Posta S. Bulvar Atakent Sitesi Halkalı, , Küçükçekmece, İstanbul
Proje Hakkında

Avrupa Yakasının Yeni Yüzü Bulvar Atakent Projesi

İstanbul’da gittikçe artan nüfus miktarı kentin yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duymasını sağlıyor. Bir çok büyük şehir gibi İstanbul’da da yaşam alanları batıya doğru kaymaya başlarken Halkalı gibi yerleşim yerleri de gittikçe değerleniyor. Bu nedenle Bulvar Atakent projesi kesinlikle değerlendirilmesi gereken alanlar arasında. Her geçen gün nüfusu artan bölgenin oldukça şık görünümlü bir sitesi olan bu proje, yeni yatırım arayan gayrimenkulcüleri sevindirecek.

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı ile yürütülen proje tam 22 bin 274 metrekarelik bir alanın içerisine kurulmuş. 2+1, 3+1, 4+1 gibi seçeneklere sahip olan daireleri bulunan projenin teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak gözüküyor. 394 adet dairenin bulunduğu projenin metrekare alanlarını incelersek 109 metrekare ile 183 metrekare arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Bulvar Atakent Konutlarıyla Ulaşım Kolaylığının Tadını Çıkartın

Halkalı’nın özellikle İstanbul’un yeni yaşam alanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple tüm projeler yoğun ilgi görürken ön taleplerin artması popülerliği de üst sıralara taşıyor. Oğuzkağan Ortaklığında yürütülen bu çalışma meyvelerini henüz satışlar başlamadan almış durumda. Atakent’in yatırım değeri oldukça yüksek arsalarından birine konumlandırılan Bulvar Atakent projesiTEM otoyoluna da sadece bir kaç dakika mesafede. Böylece Avrupa yakasında istediğiniz yere kolayca ulaşabiliyor, dilerseniz Anadolu yakasına da kısa sürede geçebiliyorsunuz.

Konutların en güzel yanı kesinlikle ulaşımı. Sadece TEM otoyoluna yakın olmasıyla değil, Atatürk Havalimanı’na da 10 dakika gibi kısa bir sürede gidilebilmesi, projeyi özellikle iş adamlarının ve sık sık iş seyahatleri yapanların ilgi odağı haline getiriyor. Dilerseniz toplu taşıma kullanmayı sevenler metroyu kullanarak İstanbul’un her noktasına rahatlıkla ulaşabilirken, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısını kullanarak dilediklere yere hızlıca geçebilirler. Yeni inşa edilen Yavuz Sultan Selim Köprüsü’de Atakent’in değerlenmesinde büyük rol oynadığı için, 3.köprüye de yakın olmanın avantajını bu dairelerden satın alarak çıkartabilirsiniz.

Bulvar Atakent’e Ön Talep Oldukça Yoğun

Ödeme koşulları henüz açıklanmamış olmasına rağmen yoğun ilgi gören projesinin bitimine sadece bir yıl kalması, yatırımcıları şimdiden heyecanlandırıyor. Site özelliklerine değinecek olursak Bulvar Atakent projesi içerisinde yer alan özellikler şunlar:

  • Çocuk oyun alanları
  • Fitness merkezleri
  • Güvenlik sistemleri ile korunaklı olması
  • Kapalı otopark
  • Sauna
  • Merkezi ısıtma sistemleri
  • Isı pay ölçer
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olması
  • Zemin etüdünün yapılmış olması

Özellikle fitness ve spa gibi imkanlara sahip olan proje ister yalnız yaşayanların ister çocuklu ailelerin tercihi olabilecek bir yapıya sahip.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 320 92 90

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.