Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Businist Office Trade

4.00
Proje Özellikleri
Firma: SVR Group
Proje Teslim Tarihi: -
Fiyatlar ₺: 360.000TL - 2.560.000TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 45 m2 - 320 m2
Üniteler: -
Adres:
Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Kadıköy’ün Kalbinde Businist Office Trade Dünyası

Lokasyon olarak son derece özel ve güzel bir yerde bulunan Businist Office ile ileri teknolojiler ile hazırlanmış bir iş ortamına ve hayata sahip olabilirsiniz. Yaptığınız iş kadar önemli olan ikamet yeriniz, Kadıköy’ün kalbi Busisint Office Trade dünyası ile size geniş imkan ve olanaklar sağlıyor. Geniş vizyon ve büyük hedeflere sahip olanlara hitap eden bu proje ile yalnızca iş hayatınızı değil sosyal hayatınızın da yeniden şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

İş hayatında en zirve noktaya ulaşmak isteyenler için tasarlanan proje ile büyük hedeflerinizi Businist Office ile daha ileri noktalara taşıyabilirsiniz. İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilen Kadıköy’de hayata geçirilen proje her yere yakın odak noktasında bulunuyor. Boğaz köprüsü, Bağdat caddesi, E-5 ve daha birçok yol Businist Trade’e çıkıyor. İleriyi görenler için büyük bir yatırım olan bu proje ile Anadolu Yakasının en gözde, en zengin lokasyonunda ticari olarak hayal ettiğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Businist Office Trade Proje İle Sunulan İmkanlar

Hemen teslim sözü veren Businist Office projesi 360.000 TL ile 2.560.000 TL arası fiyatlar ile satıldı. Kentsel dönüşüm projesi ile Fikirtepe’de hayata geçirilen Kadıköy’ün kalbinde Businist Office Trade dünyası tapuları teslim edildi. Ofis sahibi olmak isteyenlere satın aldıkları ofisten daha fazlasını sunan proje ile ulaşabileceğiniz imkan ve olanaklar;

  • Toplu taşıma
  • Restaurant
  • 24 saat güvenlik önlemleri
  • Eğlence merkezi
  • Kapalı otopark

4 blok halinde 393 ofisten oluşan Businist Office ile hem işinizi hem de hayatınızı kaliteli standartlarda yapabilir, yaşayabilirsiniz. En gözde lokasyon ile parlak gelecek vaat eden ve büyük yatırım olan proje fiyatları uygun ödeme yöntemleri ile sunuluyor.

Businist Office Trade Fiyatları

Metrekare bazında yapılan satışlarla Kadıköy’ün kalbi Businist Office Trade dünyası ile ofis sahibi olabilirsiniz. Projede 396 ofis ve 22 adet dükkan bulunuyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilen teslimler ile ofisler sahiplerine tabuları ile verildi. 45 -1250 arasında değişen ofis büyüklükleri ile her tipte ofis bulunuyor. Dükkan büyüklükleri ise 60 – 380 metrekare arasında değişiyor.

Ofis sahiplerine proje ile kapı önünde 1 ve daha fazla otopark imkanı sağlanıyor. Merkezi yapısı ve kolay ulaşıma uygun lokasyonu ile İstanbul ulaşım akslarının tamamını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve Boğaz Köprüsü başta olmak üzere her yol Businist Office Trade ile sizin ofisinizden geçiyor.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 60 13

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.