Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Celestia Life

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Reimco
Proje Teslim Tarihi: Mart 2018
Fiyatlar ₺: 513 bin TL-664 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 108 - 125 m2
Üniteler: 2+1
Adres:
Osmangazi Mah. Bilal Habeş-i Cad. Bambu Sok. Sancaktepe, , Sancaktepe, İstanbul
Proje Hakkında

Anadolu Yakasının Yükselen Değerine Celestia Life Projesiyle Yetişin

Konforlu sıfır dairelerin, yeni inşaat alanların, büyük site projelerinin yeni merkezi olan Sancaktepe, Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek bölgelerinden. İnşaat firmalarının yoğun ilgi gösterdiği alan, son zamanlarda daha da fazla değerlendi. Bunda rolü olan Celestia Life projesi, Mart 2018’de teslim edilecek olan değerli konutlardan oluşuyor. Reimco firmasına ait olan konutlar, 108 metrekareden başlayan ve 125 metrekareye kadar çıkan yaşam alanları sunuyor.

99 konut sayısıyla iddialı bir proje olan celestia Life, uzun bloklarla, bölgenin yeni yüzünü de ortaya çıkarıyor diyebiliriz. Yükselen binalardan birinde ev sahibi olmak istiyorsanız bunun için 2018 senesini beklemeden yatırımınızı şimdiden Anadolu yakasına yapabilirsiniz. Hem yalnız yaşayanlar hem de aileler için daireler bulunan sitede özellikle komşuluk ilişkilerine önem verileceği düşünülüyor.

Kira Geliri Yüksek Daireleri Olan Celestia Life Yatırımcıların Gözdesi

Avrupa yakasının kalabalığından sıkılmış olan, ya da daha sakin ve huzurlu bir alanda yaşamayı tercih eden kişilerin ilk sırasında yer alan Sancaktepe, huzur ve konforu bir arada arayanlar için ideal fırsatlar sunuyor. Modern anlamda inşaa edilen Celestia Life, 2+1 dairelerden oluşuyor. Celestia Life projesinin kısa zamanda yoğun ilgi görmesinin nedeni de hem oturmak için hem de yatırım yapmak için ideal olması. Özellikle komşuluk ilişkilerinin iyi olacağı düşünülen daireler ailelerin ilgisini de bu nedenle daha çok çekiyor. Kısa ve uzun bloklardan oluşan projede her katta 2 daire yer alırken uzun bloklarda bu dairelerin sayısı 3 olarak planlanmış. Kira getirisi ise ortalama 2 bin lira olacağından yatırımcılar da şimdiden yerlerini ayırmaya çalışıyor diyebiliriz. Siz de kısa zamanda kiracı bulabileceğiniz ve bir yatırım arıyorsanız, Sancaktepe’nin bu yükselen değerini düşünebilirsiniz. Konut fiyatları ise 513 bin liradan başlayan daireler büyüklüğüne göre 664 bin liraya kadar çıkıyor.

Sosyal İmkanları Geniş Yaşam Alanları Celestia Life’ta

Eğer daire satın almak istiyorsanız bunun için banka kredisi kullanmanızın bir avantajı var. Çünkü firma bu şekilde daire almak isteyenlere %10’luk bir indirim uyguluyor. Toplam 99 konuttan birine sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalı ve bir an önce yatırımınızı yapmalısınız. Celestia Life projesinin en dikkat çeken özellikleri şunlar:

 • Amfi tiyatro
 • Güneşlenme terası
 • Çocuk oyun alanı
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Fitness merkezi
 • Şelale
 • Yürüyüş parkuru
 • Süs havuzu
 • Kafe
 • Basketbol sahası
 • Açık yüzme havuzu
 • Kameralı güvenlik sistemleri
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0850 888 0 222

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.