Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Dky Kartal Projesi

4.50
Proje Özellikleri
Firma: DKY İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 476 bin 850 TL-1 milyon 301 bin TL
Proje Alanı: 21600 m2
M2 Aralığı: 98 - 217 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1
Adres:
Soğanlık, Yalnız Selvi Cad. No: 13, , Kartal, İstanbul
Proje Hakkında

Büyüleyici İç ve Dış Tasarımı ile Dky Kartal Projesi

İstanbul’un Kartal semtinde yapılacak olan bu proje ile birlikte tasarım anlayışınız tamamen değişecek. Oldukça gösterişli olan iç ve dış tasarım sayesinde hem kendinizi hem de misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz. Dky İnşaat öncülüğünde gerçekleşen Dky Kartal Projesi kapsamında sadece daire değil birçok yaşam alanı yer almakta.

  • Ofis,
  • Daire,
  • Alışveriş alanı,
  • Park alanı,
  • Spor alanı olmak üzere farklı alanlara sahip olan proje ile birlikte yaşam yerlerinizi değiştirebilirsiniz.

Dky Kartal İle Birlikte İstanbul’u Seveceksiniz

İstanbul’da yaşamak herkes için oldukça büyük ve zahmetli gözükmektedir. Ancak yaşadığınız ve zaman geçirdiğiniz yerler sizin için oldukça önemli etkiye sahiptir. Dky Kartal Projesi ile birlikte yaşam alanınız oldukça stressiz ve enerji dolu olacaktır. Yaşadığınız ruh hali ise hem ilişkinizi hem işinizi hem de çevrenizi etkileyecektir. Bu nedenle mutlu olduğunuz yerlerde bulunmak sizler için oldukça önemlidir. Dky Kartal Projesi ilk olarak sizi İstanbul trafiğinden büyük ölçüde kurtarmakta. Bu proje ile birlikte İstanbul’un merkezi bir alanında istediğiniz yere kısa süre içerisinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda evinize dönmeniz ile birlikte park sıkıntısı yaşamadan aracınızı park edebilirsiniz.

Dky Kartal

Sadece araç ile ulaşımın yanı sıra kendi ulaşımlarınızı da hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yapacağınız sahil yolu gezintileri ile birlikte gün içerisinde yaşadığınız stresi en aza indirebilirsiniz. Alışveriş merkezlerine ve diğer alanlara olan yakınlıkları ile birlikte araç kullanımınız en aza inebilir.

Dky Kartal Projesi İle Akıllı Ev Sistemli Dairelerinize Kavuşun

Dky Kartal Projesi 220 milyon değerinde bir yatırıma sahip. Oldukça yüksek yatırımlı olan bu alan geniş m² üzerine inşa edilmekte. Bu alanda fiyatlar 796.000 TL’den başlayarak artmakta. Dairenize yerleşmeniz ile birlikte dairenin bütün imkanlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Daireniz siz içeride iken ve dışarıda iken 7/24 korunmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat olarak yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Çocuklu aileler için ve tek başına yaşayan insanlar için de daire farklı özelliklere sahip. Oda boyutlarını kişi sayısına göre seçebilir ve kendinize ait olacak daireyi seçebilirsiniz. Kullanım alanlarınızı da aile kişi sayısına göre belirleyebilirsiniz. Güvenlik önlemleri ile birlikte çocuğunuza korunaklı yaşam alanı sunabilirsiniz. Yeşil alanların oldukça azaldığı dönemde yeşil alana da yer veren proje ile birlikte stresinizi atabilir ve çocuklarınıza temiz bir oyun alanı seçebilirsiniz. Kendiniz vakit geçireceğiniz tüm alanlara da yakın olan proje ile birlikte herkesten önce kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 359
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.