Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Dky On

4.00
Proje Özellikleri
Firma: DKY İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mart 2018
Fiyatlar ₺: 410 bin TL-720 bin TL
Proje Alanı: 7000 m2
M2 Aralığı: 57 - 86 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
Kemerburgaz Cad., , Kağıthane, İstanbul
Proje Hakkında

Dky On ile Yeni Nesil Şehirli Yaşam

İstanbul Kağıthane’de hem ofis hem daire olarak sunulan Dky On projesi, Dky İnşaat bünyesinde gerçekleştirilmektedir. 2018 yılının Mart ayında teslim edilecek olan bu yapı, dünyadaki yeni trendler ışığında farklı bir konseptle oluşturuldu. Hem konut hem ticari hem de ofis alanına yer verilen bu proje bir ilke imza atacak.

Dky On Konutları

Her anlamda bir yenilik oluşturmaya çalışan bu proje konutlarda da yine Dky İnşaat çizgisini taşıyor. Buçuklu balkon tasarımları bulunan yapıda 1+1 ve 2+1 ev seçenekleri bulunuyor. Toplamda 205 konuttan meydana gelen proje tek bir blok halinde yükseliyor. Proje aslen bir konut sunmak yerine bir yaşam alanı, yeni bir merkez vaat ediyor. Bu yeni merkezde insanlar hem evlerine hem ofislerine yer verebilecek. 200 metrekarelik “work on” adı verilen ortak çalışma alanları bulunan bu proje Kağıthane’de farklı bir hayatı başlatmayı amaçlıyor.

Dky ile Yeni Bir Yaşam Alanı

Dky On projesi, gerekli araştırmalar yapılarak insanların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu da ortaya daha dinamik bir yapı çıkmasını sağlamıştır. Teknoloji ile bütünleşmiş, sosyalleşmeye olanak sağlayan hem de doğaya yer veren bir proje ortaya çıkmıştır. Yeni nesil bir yaşamı destekleyen bu proje ile yaşamınız evinizden ibaret olmayacak. Eviniz ve size sunulan kafe, park, ticari ve ofis alanları ile daha fazla yere sahip olacak daha paylaşıma ve etkileşime açık olacaksınız.

Dky On ile yapılmak istenen yeniçağa ayak uyduran bir yapı oluşturmaktır. Kağıthane’nin iş merkezlerine yakın bir konumunda oluşturulacak olan bu yapı ile uygun fiyatlı kaliteli bir yaşam sizi bekliyor. Evlerin ortala fiyatları şu şekildedir:

  • 1+1 evler 410.000 liradan başlayan fiyatlarda
  • 2+1 evler 504.000 liradan başlayan fiyatlarda

En fazla 720.000 liralık evler bulunan bu yeni nesil yaşam alanında ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceksiniz. Ticari alanlarına yatırımlar yapabilme olanağına da sahipsiniz. Ofis, ticari alan ve konut olarak üç ayrı bölümü bulunan tek bir bloğun bir parçası olmak için satış ofislerine başvurmanız yeterli olacaktır.

Dky On projesi düşlediğiniz çağa ayak uyduran, farklı, dinamik, eğlenceli ve teknolojik yaşamı sosyalleşme ile bütünleyerek size sunmaktadır. Bu projeden ailenizle yararlanabilirsiniz. İstanbul’un en gözde merkezlerinden biri olacağı iddiasıyla yola çıkılan bu projede siz de bir yer sahibi olabilir ve bu eşsiz hayatı keyifle yaşama fırsatına kavuşabilirsiniz.

Kategori:   
  
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 359

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.