Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ege Vadisi

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Sinpaş GYO
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2018
Fiyatlar ₺: 321 bin TL-1 milyon 430 bin TL
Proje Alanı: 26900 m2
M2 Aralığı: 87 - 222 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Turan Güneş Bulvarı 648. Cadde Oran, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Ege Vadisi

Ege Vadisinde yaşam başkadır. Özellikle de Ankara'da! Evet, Ankara'da artık Ege var! Bu muhteşem proje, kalbi Ege'de atanlar için yapıldı. Mimaride uçsuz bucaksız tasarımlar hayata geçirildi. Bu sayede Ege Ankara'ya büyük bir estetikle getirildi.

  • Efes Evleri
  • Foça Evleri
  • Çeşme Evleri
  • Datça Evleri
  • Cunda Evleri
  • Ege Residence

Peki, sizin kalbiniz hangisinde?

Temelden çatıya her şey adına uygun yapıldı. Ege'nin neresinde alıyorsanız evinizi, her detayda orayla ilgili motiflere rastlayacaksınız. Lüks, kalbinizin çiganında şiir olacak. Dans edeceksiniz aslında bir kitabı okurken ya da yemek hazırlarken. Sakin ve sade olan yaşam alanlarınız aynı zamanda cıvıl cıvıl ve ihtişamlı da. Sizin için çok çalıştık. Projemizi Ankara'ya çok yakıştırdık. Bölge üstüne bölge, taş üstüne taş koydur. Ve sonunda projemizi zamanın içine sunduk. Sizin zamanınız ne zamansa, o zaman görüşelim. Ege sizi bekliyorken, bu daveti asla kaçırmayın.

Lavantalar, Begonviller, Ankara İçinde!

Lavantaların, begonvillerin içine biraz Ankara koyduk. Ankara'nın içine bir ferahlık kondurduk. Farklılığı yaşamak isteyenler için çıkardık " Zahmet "kelimesini literatürden. Aldık Ege'yi, getirdik yanınıza. İsterseniz buyurun içeri girin. Bu anahtarlardan biri izi çağırmış olmalı!

Hadi Karar Verin Hangisi Sizin?

Ege Vadisi projesinde çok seçenek var.

1 + 0

1 + 1

2 + 1

3, 5 + 1

4 + 1

Bu dairelerden istediğinizi seçin. Sonra da Ege'ye yerleşin. Ankara sizsiz kalmasın, siz de Ege'siz kalmayın. Sizin için her mevsim Ege, Ege için her mevsim siz olacaksınız. Aydınlık evlerde, aydınlanacaksınız. Burası çok neşeli! Hem sizin için hem de çocuklarınız için muhteşem! Anne babalar için de bir ömür burası. Anne ve babanız için haydi bir sürpriz yapın! Onlar hep Ege'de yaşamak istediler. Şimdi bunun tam zamanı! Hem sizden uzak olmayacaklar, hem de Ege'de mutlu olacaklar. İçecekler çaylarını maviye karşı. Hayat güzel olacak.

Evleniyorsunuz ve acaba nerede otursanız? Ege'ye kaçsanız mı? Bu iyi bir fikir olabilir. O zaman gelin hanım beğenirler inşallah! Her zevke hitap eden, ayrıcalıklı bir projede yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşün. Proje içinde aradığınız her şey var. Yeşil alanlar, geniş teras ve balkonlar, kapalı otopark, full güvenlik, gölet ve her şey sizin için. Çok ayrıcalıklı sizler için çok ayrıcalıklı bir proje olan Ege Vadisi'nde, keyifli olanlar buluşacak. Keyifli komşularınızla, güle güle oturacaksınız.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 1 440

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.