Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ekosilivri Evleri

0.00
Proje Özellikleri
Firma: REES Network - REES Network
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 349.600 - 633.650 TL
Proje Alanı: 8500 m2
M2 Aralığı: 92 - 145 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Mimarsinan Mahallesi, Şht. Hüseyin Karataş Sok, , Silivri, İstanbul
Proje Hakkında

Silivri’de Konforun Adı Ekosilivri Evleri

İstanbul’da Silivri’de sağlıklı yapı malzemesi kullanılarak tasarlana butik villa projesi Haziran 2018 teslimli olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Yapı firması olarak REES Network’ün projesi olan Ekosilivri Evleri konumu ve villaların özellikleri ile dikkat çekici projeler arasında yer almaktadır.  

İstanbul’da en büyük soru olan ulaşım sorununun yalanmadı özellikle de alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken projenin en önemli özelliği ise ekolojik ev sistemleri ile tasarlanmış olmasıdır.

İstanbul E-5 karayollarına 400 metre uzaklıkta olan proje mavi AVM merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta olup yürüyerek sahile gidebilme şansını da sizlere sunmaktadır. TEM otoyoluna ulaşım kolaylığının da bulunması Silivri liman ve vapur noktalarına da kolay ulaşım ağının olması projenin önemini daha da arttırmaktadır.

Silivri’de Yükselen Konfor

Ekosilivri evleri projesi villa içerikli bir proje olup; konforun ve rahatlığın ihtişamını sizlere sunmaktadır. 2018 Haziran teslimli olan proje içerisinde önemli olan nokta ise; geri dönüşüm malzemelerinin kullanılıyor olmasıdır. Ayrıca ekolojik ev sistemleri ile tasarlanan villaların ısınmasında güneş enerjisinden faydalanılmaktadır. Yağan yağmur suları toplanarak; bahçe sulama gibi işlerde kullanılmaktadır. Organik bahçe planı dahi bulunan proje içerisinde ise her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış; sizlere sunulan rahat bir yaşam alanıdır.

Ulaşım imkânları bakımından da sahile, liman ve vapur ulaşımına E5 ve TEM karayollarına yakınlığı ile sizlere rahat bir İstanbul hayatı sunmaktadır. Ödeme kolaylıkları bakımından peşin ödeme yapmanız karşılığında %10 oranında bir indirim kazanma şansınız bulunmaktadır. %50 peşinat ödeyerek kalan miktarı vade farkı ödemeden 60 aya kadar taksitli bir şekilde ödeme imkânınındın da faydalanabilirsiniz.

Çocuklarınızı Güven İçinde Büyütün

Ekosilivri projesi; 2018 yılının haziran ayında teslim edilmesi planlanan 9 blokta toplamda 36 villalık bir projedir. 8 bin 500 metrekarelik bir alanı kaplayan proje içerisinde 2+1 villa modelleri 92 metrekare olarak tasarlanırken, 3+1 villa modelleri 136 metrekare ve son olarak 4+1 villa modelleri ise 145 metrekare olarak tasarlanmaktadır.

Ekosilivri evleri projesi ile sunulan imkanlar ise şunlardır;

  • Açık otopark alanı sayesinde araba park sorunu yaşamadan rahat edeceğiniz bir yaşama alanı,
  • Çocuklarınızın huzurla büyümesi ve her türlü güvenlik sorununa karşı koruma amaçlı güvenlik sistemi içerisinde 7/24 kayıt yapılan kameralı güvenlik sisteminin bulunması,
  • Çocuk oyun park alanı sayesinde çocuklarınız için eğlence ve keyif zamanı,
  • Açık yüzme havuzu,
  • Basketbol ve voleybol spor sahaları ile sporun keyfini yaşayabileceğiniz yaşam alanları proje içerisinde yer almaktadır.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 450 00 36

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.