Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Elit Manzara Beytepe

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Elit-İnsay Adi Ortaklığı
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 620 bin TL-2 milyon 500 bin TL
Proje Alanı: 13751 m2
M2 Aralığı: 130 - 360 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+2 , 4,5+1
Adres:
Beytepe Mah. Orhangazi Bulvarı No:265 06810, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Elit Manzara Beytepe Projesi sizler için seçkin ve lüks bir yaşamın projesini oluşturuyor. Ankara’nın en çekici yaşam merkezi haline gelecek olan bu projede farklı konut seçenekleri ile farklı yaşantıları bir araya getiriyor. Bahçeli evler ile kule şeklindeki yapılardan konutlar arasından yaşantınıza yönelik en uygun tercihi yapabilmenize olanak sağlayan proje, 13751 metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 119 adet konut sayısı sağlayacak projede evler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+2, 4,5+1 şeklinde tasarlanmıştır. Böylelikle tüm ihtiyaçlarınız Elit- İnsay Adi Ortaklığı ile birlikte tek bir proje kapsamında sunuluyor.

İsmini manzarasından alan proje, mimarisi ve geniş peyzaj alanları ile birlikte Ankara’nın en gözde yaşam alanı olma yolunda. 2018 Haziran teslim tarihi ile birlikte yatırımcısına büyük kazançlar sağlamayı amaçlayan bu yapılar modern ve çağdaş yaşam alanı arayan insanlara yönelik olarak dizayn edilmiş. Projedeki dairelerin tamamı şehir manzarasına sahip olacak şekilde inşa edilmiştir. Tamamlandığı zamanki duruma oranla %35 yatırım karı amaçlayan bu konutların kiraları 3,500 TL civarında olacak. En düşük konut fiyatı 620 bin TL, en yüksek konut fiyatı ise 2 milyon 500 bin TL üzerinden satışa sunuluyor. Siz de kendinize özgü ferah ve seçkin bir yaşam olanağı arıyorsanız projeyi inceleyebilirsiniz.

Mutlu Bir Hayat İçin Dilediğiniz Evler

Elit Manzara Beytepe Projesi evlerin iç tasarımda birinci kalite ürünler kullanıyor. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü kalitenin devamının sağlanması amaçlanıyor. Site olanakları ise:

  • Çocuk oyun alanları,
  • Fitness merkezi,
  • Kameralı güvenlik,
  • Güvenlik,
  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Kapalı otopark,
  • Vadi manzarası,
  • Yürüyüş parkuru ve
  • Süs havuzu

Olanaklarına sahip. Geniş şekilde tasarlanmış balkonları ve odaları ile birlikte hem rahat bir yaşama olanak sağlıyor hem de manzarasıyla birlikte içinizi aydınlatacak bir ortamı yaratıyor.

Sadece Bir Yuva Değil Yaşam Alanına Da Sahip Olacaksınız

Proje amacında sizlere sadece oturabileceğiniz evler değil bu evler ile birlikte bir yaşam stili oluşturmanızı sağlamak amacı sağlandı. Başkentin içerisinde en prestijli yaşantıyı sizlere sunan bu konutlar iç tasarımından kullanılan markalara kadar sizlere lüksü ve konforu bir arada sunmayı amaçlıyor. Çağdaş yaşam alanlarının öncüsü olacak bu konutların geniş salonlarında aileniz ve arkadaşlarınızda eğlenceli vakitler geçirebilir, geniş balkonlarında manzara eşliğinde kahvelerinizi içebilirsiniz. Elit Manzara Beytepe Projesi sizlerin tüm ihtiyaçlarını proje öncesinden düşünerek sizlere yakışır konutlar dizayn etmiştir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 221 35 48

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.