Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Elmar Towers

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Elmar Yapı
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2017
Fiyatlar ₺: 250 bin TL-1 milyon TL
Proje Alanı: 28750 m2
M2 Aralığı: 44 - 200 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
Eskişehir Yolu, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Elmar Towers

Elmar Towers, Ankara için yeni bir alışveriş alışkanlığının adresi olarak düşünüldü. İstediğiniz hatta hiç bilmediğiniz markaları bulabileceğiniz, büyük bir alışveriş merkezinde vakit geçirmek ister misiniz? Yemek yemek ve sinemaya gitmek de bu alışveriş merkezinde mümkün. Sadece alışveriş için düşünüyor da olabilirsiniz. Belki de burada yaşamak size daha da cazip gelebilir. Bunun için şansınız var. Çünkü bu alış veriş merkezinde;

1 + 1 ( Balkonlu )

1 + 1 ( Balkonsuz )

2 + 1

2 + 1 ( Dublex )

tercih edebilirsiniz. Belki de aşka bir yerde yaşıyorsunuz. Arada alışveriş yapmak için geleceksiniz. O zaman bu dairelerden bir tane almanızda fayda var. Rencidence mantığında bilindiği gibi hiçbir zahmet bulunmamaktadır. Yani temizlikten dilerseniz yemeğe kadar evinizde pek çok ayrıcalıklı hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Bunun için bizi lütfen iyi araştırın ve lütfen projemizi inceleyin. Çok harika anların yaşanabileceği bu sevimli dairelerden biri sizin olabilir.

İkiz Kuleler Üzerinde Keyfiniz Doruğa Çıkacak

Çok ışıltılı, çok güçlü, çok çekici bir projeden bir daire almak size çok yakışacak. Misafirleri çok gelen bir aile de olabilirsiniz, çok misafir karşılayan bir şirket de olabilirsiniz. Bu durumda da " Elmar Towers " projesi size çok uyacak. Bu sayede misafirlerinizi otel ortamında değil, kendi evinizde çok özgür ve lüks içinde ağırlamış olabileceksiniz. Bunun için sadece projemizi inceleyin. Sizi çok etkileyeceğimizi biliyoruz. Çünkü bunun için çok çalıştık.

Proje Çok Harika İmkânlar Sunuyor!

Evinizden çıkın ve istediğiniz herşeyi alın. Asansöre binip alışverişe gidebilmek aslında en büyük lüks. Trafik yüzü görmeden sosyalleşme imkânı. İşte bunların hepsi birer mucize gibi. Siz de mucizelere inanıyorsanız, bize inanıyorsunuz demektir.

  • SPA Merkezi
  • Türk Hamamı
  • Yüzme Havuzu
  • Güneşlenme Terası
  • Kapalı Otopark
  • 24 saat full güvenlik
  • Sinema
  • Restoranlar
  • Kafeler

Her şey ama her şey bu projede! Bu proje çok genç. Peki ya siz? Genç misiniz? Kendinizi genç mi hissediyorsunuz? Aradığınızı bulacaksınız. Aradığınız bir alışveriş merkezi içinde, gerçek bir hayatı yaşayabilecek imkânlara kavuşmak ise, işte Elmar Towers hizmetinizde. Her aradığınız şey elinizin altında. Geceleri yudum yudum bir şeyler içerken, şehir manzarasının ışıkları camınıza vuracak. Şimdi tepedesiniz. Ve Ankara avuçlarınızın içinde. Gün doğumuna dek gece sizin. Evinizin keyfini çıkarın. Sabah işleriniz olacak. Eve dönmek için en iyi sebebiniz olmak hedefimizdi. Sanırız bunu başardık?

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 8 388

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.