Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Elysium Apartments Bostancı

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Ofton İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2016
Fiyatlar ₺: 390 bin TL-680 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 89 - 215 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
İçerenköy Mah. Meriç Sok. Bostancı, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Elysium Apartments Bostancı Projesi Kadiköy içerisindeki en lüks apartman konumlamasına sahip yapılardan bir tanesi. 5 kattan oluşan ve içerisinde yalnızca 10 daire bulunan bu yapının en üst katı 3+1 dubleks ev şeklinde dizayn edilmiş. 2016 Ekim tarihinde bitirilen proje de en düşük fiyatlı ev 390 bin TL iken en yüksek fiyatlı ev 680 bin TL fiyatında satışa sunuluyor. Ofton İnşaat güvencesi ile yapılan binada 2+1 daireler yoğunlukta bulunuyor. Aile yaşantısına uygun dizaynı ve opsiyonlu konumu ile birlikte tüm ulaşım ağlarına yakın bulunmaktadır.

Hızlı Ulaşım Şartları İle Yaşantınız Kolaylaşacak

Elysium Apartments Bostancı Projesi en çok dikkati konumu ile çekmektedir. Her kalabalık şehirde olağan şekilde yaşanan trafik sorunun en hit durumunun yaşandığı İstanbul için toplu taşımalara ve ana yollara olan yakınlı önemli bir noktada yer almaktadır. Gereğinden fazla uzak noktalardan trafiğe giriş yapıldığı zaman daha fazla zaman ve nakit kaybı yaşanmaktadır. Özellikle toplu taşıma ağının güçlendirilmesi için uğraşılan İstanbul için Bostancı projesinin önemi artmaktadır. Bu noktadan hareket edilebilecek ulaşım ağı fazlalığı sizler için gelecekteki karınızı önemli miktarlarda artıran etkiler sağlayacaktır.

  • Suadiye’ye 10 dakika,
  • Acıbadem ve Bağdat caddesine 12 dakika,
  • Şaşkınbakkal’a 13 dakika,
  • Kadiköy’e 13 dakika,
  • Boğaziçi Köprüsü’ne 14 dakika,
  • Sabiha Gökçen Havalimanı’na 24 dakika

Uzaklıkta yer alması sebebiyle pek çok avantajı bir arada bulunduruyor.

Sizler İçin Güvenli Ve Huzurlu Yaşantılar

İnşaat teknikleri konusunda önemli bir tecrübeye sahip olan Ofton İnşaat bünyesinde deprem yönetmeliğine uygun evler inşa edilmiştir. Zemin etüdü yapılan ve yapı denetimi tamamlanan binanın tüm koruyucu önlemleri üst düzeyde alınmış. Alt yapıda kullanılan malzemeden evin sabit iç dekorasyonu için kullanılan tüm malzemelerin birinci kalite şekilde kullanılması evin hem şıklığını hem de kullanılabilirliğini arttırmıştır. Her şekilde kullanılabilecek olan bu yapının en önemli kısmı home-office olarak kullanım olanağı sağlayabilmesi. %18 KDV üzerinden ücretlendirilen bu projenin tamamı yalnızca konut amaçlı değil ofis amaçlı kullanılabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Çalışma koşullarının güç geçtikçe değişmesi ile birlikte evlerin iş yerlerine dönebilmesi mümkün olmaktadır. Tüm bu detayları düşünen ve tasarlayan Elysium Apartments Bostancı Projesi, Kadiköy içerisinde kendisine ait bir statü kazanmış durumdadır. Hem kendi yaşantınızın şıklığını ve prestijini artırmak amacı ile hem de evinizi iş yeri ortamına da uyarlayabilmek istiyorsanız projeyi tercih edebilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 5 350

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.