Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Evim Yüksekdağ

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 245 bin TL-500 bin TL
Proje Alanı: 11000 m2
M2 Aralığı: 90 - 148 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Yeşilkent Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:49, , Esenyurt, İstanbul
Proje Hakkında

Evim Yüksekdağ; Sıcak Bir Konut Projesi

Evim Yüksekdağ İstanbul projelerinden biri. Siz de İstanbul Esenyurt civarında çok elit bir yerde yaşamayı istiyorsanız, biz sizin için bir proje hazırladır. Bu proje farklı imkânlarıyla çok dikkat çekiyor. Örneğin projemizin 3 sıfır iddia sı var. Evlerimizden birini almak isterseniz, 3 sıfırdan zarar görmeyeceksiniz.

  • Faiz: 0
  • Peşinat: 0
  • Risk: o

Bu 3 tane sıfır sayesinde evinizi çok rahat ve de kolay alabileceksiniz. Bunun için derin bir araştırmaya gerek yoktur. Proje güvenilir bir proje olduğu gibi arkası güçlü bir projedir de. Bundan dolayı bu tarz teklifler arada yapılabilmektedir.

Projede 2 Tip Ev Var

Projelerde çok çeşitli evlerin olması, bazı sıkıntılar doğurabilmektedir. Bu sıkıntılar projemizde yaşanmamaktadır.

  • 2 + 1
  • 3 + 1

dairelerimiz ile sizlere, sınıf farkı olmayan bir komşuluk sunmayı amaçladı. Ve buna göre de sizin gibi düşünen komşularınızla sizi tanıştırmak için bu projeye imza attık. Keyifli günler ve yarınlar için proje ayrıca çok türlü imkânlar da sunmakta.

Evim Yüksekdağ
Evim Yüksekdağ

Sosyalleşmek İçin Dışarı Çıkın

Proje içerisinde çok büyük bir yeşil alan bulunuyor. Burada her şey yapabilirsiniz. Yeşil alan içerisinde ne yaparsanız yapın, mutlaka dinleneceksiniz. Çocuklar için her noktada oyun parklarının olması da ailelerden tam not almakta olan detaylar arasında. Sosyal tesislerde zamanın kaynaşarak geçmesi de evinize sizi bağlayacak olan unsurlar arasında sayılabilmekte.  Proje içerisinde yaşam alanı olarak çok şey düşünülmüş. Burada yaşamak isteyen herkes, burada gerçekten yaşadığını fark edecek. Trafiği ve geçen günün stresini unutacak. Evini sevecek. İşte bu sıcaklık bizim hedefimizdi. Şimdi bu hedefi başardığımız, evlerimizi hızla satıyor olduğumuzdan da belli.

İnşaat Kalitesi Tartışılmaz

İstanbul deprem dolayısıyla tehlikede olan bir şehir. Bundan dolayı da ev alırken tüm incelemelerin yapılmış olması gerekiyor. Ne olursa olsun ev alırken lütfen detaylı bir zemin inceleme raporu talebinde bulunun. Biz bunun bilincindeyiz ve de bunu sizlere ispat etmek istiyoruz. Yapılarımızın güvenliğini sorgulamanız, bizim diğerlerinden farkımızı anlamınız açısından önemlidir. Evim Yüksekdağ projesi tamamen güvenli bir projedir. Bundan dolayı gerekli evrakları lütfen satış ofisimizden isteyin. İçiniz rahat olursa, içimiz rahat olacak.

Kendinize yer açın. Artık yeni bir adreste, yeni bir yaşamda olmayı tercih edeceksiniz. Lütfen yeni projeye eski hiçbir sıkıntınızı götürmeyin. Yeni evinize yeni biri olarak girin. Bu size huzur ve şans getirecek. Umutlu olmak, istemek, keyifli olmak. Bunlar yaşamın sırrı. Sizinle Evim Yüksekdağ'da bu sırrı paylaşmak istiyoruz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 540

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.