Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Evinpark Rezidans Platin

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Koyuncu İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ağustos 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Evinpark Rezidans Platin Kentsel Dönüşüm Projesi

Evinpark Rezidans Platin kentsel dönüşüm projesi Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir. Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen bu proje ile yorucu şehir hayatının aksine huzurlu, her imkana kolay ulaşılabilecek bir yaşam sunuluyor. 3 blok halinde ve toplamda 550 konut bulunan projenin geliştirilme süreci devam ediyor. Bu nedenle konut fiyatları ve ödemeler hakkında kesin, net bilgiler bulunmuyor. Ancak Evinpark Rezidans Platin online iletişim bilgileri ile merak ettiğiniz her konu ve güncel verilerle ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Ön talep sürecinde olan proje için teslim tarihi 2018 yılının Ağustos ayı olarak belirtilmiştir. Kadıköy’ün merkezinde şehrin her yerine kolay ulaşım ile farklı bir şehirdeymiş gibi yaşayabilir, evinizin önünde bulunan sosyal imkanlar ile keyifli, huzurlu ve güvenli bir hayata kavuşabilirsiniz. İnşaatı hâlâ devam eden projenin satışları da devam ediyor. Projenin genel özellikleri ise şu şekildedir;

  • Toplu taşıma
  • Sauna ve Spa Merkezi
  • Çocuklar için oyun ve aktivite alanları
  • Kapalı otopark
  • Yeşil alan
  • 7/24 güvenlik
  • Masaj Salonu

Evinpark Rezidans Platin İle Mutlu Gelecek

Sizin için İstanbul’da mutlu bir gelecek inşa eden Evinpark Rezidans Platin kentsel dönüşüm projesi ile ev sahibi olabilir, hayalinizdeki gibi sosyal, zengin ve kaliteli konforlu yaşama sahip olabilirsiniz. Satışın hâlâ devam ettiği Ağustos 2015 yılında başlanan projenin Ağustos 2018’de teslim edilmesi bekleniyor. Birçok hastane, okul ve alışveriş merkezine yakın proje ile ev sahibi olarak, şehir yaşamından geri kalmadan hayatınıza daha kaliteli bir düzen ve güvenli tesisler ile yeniden başlayabilirsiniz.

Evinpark Rezidans Platin Proje Hizmetleri

İstanbul’da bulunan yoğun trafik, tempolu iş yaşamı ve şehir gürültüsü her zaman konforlu ve keyifli yaşama izin vermiyor. Bazen bir alışveriş merkezine gitmek, spor için salonlara ulaşmak kabusa dönüşebiliyor. Hatta çocuklarınız için güvenli oyun parkları bulmak imkansız olabiliyor. Masaj, sauna, cafe ve cadde mağazaların bulunduğu projede en güvenli oyun parkları, spor salonları, ofis ve toplantı salonları ayağınıza getiriliyor. Kapınızın önündeki duraklar ile her yere erişimini kolaylaştırılıyor. Evinpark Rezidans Platin ile ev sahibi olun rüya gibi bir proje sayesinde imkansız görünen her yaşamsal imkana zahmetsiz ulaşın.

3 blok ile 550 konut sayısına sahip proje; farklı ev tipleri ile satışlarına devam ediyor. İnşaatın bitmesi ve tahmin edilen 2018 Ağustos’ta teslim ile kişisel bakım, sosyal aktiviteler ve eğlence alanlarına evinize 5 dakikalık mesafe ile ulaşabilir. Projenin hayatınıza yaptığı sihirli dokunuş ile yeni bir dünyaya uyanabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0216 455 22 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.